sadsad x
asdasd

Süper Hafıza İçin Teknikler

Maviçatı Yayınları

Turgay Keskin

40,00 TL
20,00 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
20,00 TL
Süper Hafıza İçin Teknikler Hakkında Bilgiler
Türü: Genel Eğitim Kitapları
Sayfa Sayısı: 270
ISBN: 9786052941393
Kapak: Ciltsiz
Turgay Keskin
Turgay Keskin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Süper Hafıza İçin Teknikler Kısa Özet

  Bazı insanlar, daha önce tanıştıkları insanların yüzünü, anarken adını hatırlayamıyorum diyebilmekte, bazıları da telefon numaralarını ve rakamları aklında tutamamaktadır. Hatta daha da ileri giderek diyebiliriz ki, biraz önce elindeki kalemi veya arabasının anahtarını nereye koyduğunu hatırlayamayan, bulmak için onları saatlerce arayan insanların sayısı oldukça fazladır.

  Araştırmacılar, zayıf hafıza diye bir şeyin olmadığını. ancak eğitilmemiş hafızanın olduğundan bahsediyorlar. Beynimiz mükemmel bir bilgisayar olduğu halde çoğumuzun ondan yeterince yararlanmayı bilmediğimiz artık kabul edilmektedir.

  Hafıza teknikleri, hafıza ve beyin eğitiminin bütün sırlarını vererek, beyninizdeki bilgisayarı harekete geçirir ve hafıza gücünüzü en az iki. hatta üç katına çıkaracak bilimsel teknikleri adım adım ve uygulamalı olarak öğretir.

  Hafıza tekniklerini öğrendiğiniz zaman. beyninizin üretken düşünme gücünün sınırları kalkacaktır. Görsel hafızanız ile beyninizin sağ yarım küresi arasında nasıl sıkı bir bağ olduğunu, yine hafıza tekniklerini öğrenerek anlayacaksınız.

Süper Hafıza İçin Teknikler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.