sadsad x
asdasd
65,00 TL
40,30 TL
%38 indirim
Kazancınız
:
24,70 TL
Suikastçı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 512
ISBN: 9786059530583
Kapak: Ciltsiz
Vince Flynn
Vince Flynn
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Suikastçı Kısa Özet

  *Muhteşem bir sinema filmi!*

  Mitch Rapp’in gerçek kimliğinin altında nasıl bir trajedi yatıyor? Sevgilisinin intikamını almak için terörizme savaş açarak bir suikastçıya dönüşen Rapp’in hikayesinin başlangıcı Vince Flynn’ın usta kalemiyle New York Times’ın en çok satan kitaplarından birine dönüşüyor.

  Kız arkadaşının terörist saldırılardan birine kurban gitmesiyle genç ve gelecek vaat eden atletin kaderi değişir. O artık intikam almak ve mükemmel bir suikastçıya dönüşmek zorundadır. Irene Kennedy ise, CIA ve Amerikan hükümetinin pasif saldırılarından yorulmuştur. Amacı CIA Operasyon Başkanı Thomas Stansfield ve eski belalı ajan Stan Hurley ile yeni ve gizli bir ajan timi oluşturmaktır. İşte Irene Kennedy ile Mitch Rapp’in yolları burada kesişir.

  Yoğun ve zorlu bir kamp sonucu eski kurt Hurley, asla anlaşamadığı bu çaylağı bir savaş makinesine dönüştürmek zorundadır. Ve Rapp’in, İstanbul’da kendini ilk suikastıyla kanıtlaması üzerine, ekip Avrupa’nın dört bir yanına gizlice hareket ederek, arkalarında terör gruplarını çileden çıkaran cesetler bırakmaya başlar. Ama geçmişten kaçmak mümkün değil. Tüm oklar Beyrut’u gösteriyor ve düşmanları onları dört gözle bekleyen planlar kurdu.

  Rapp tüm yeteneklerini kullanmaya hazır. Beyrut’un tehlikeli sokaklarında büyük riskler alarak ekip arkadaşlarını kurtarmak zorunda…

  O artık bir Amerikan suikastçısı. Ülkesinin ve dostlarının kaderi onun ellerinde!

   

Suikastçı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.