84,00 TL
63,84 TL
%24 indirim
Kazancınız
:
20,16 TL
Suikast Sınıfı 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 200
ISBN: 9786059141604
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
Yusei Matsui
Yusei Matsui
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Suikast Sınıfı 2 Kısa Özet

  Dünya, Ayın %70’ini yok edip sonsuza kadar hilal şeklinde kalmasına neden olan güçlü bir yaratık tarafından bir yıl içerisinde yok edilme tehditi altındadır. Bu eşi benzeri görülmemiş yaratığa yapılan bütün suikast girişimleri başarısızlıkla sonuçlanır. İlginç olan ise bu yaratığın, sonunda insanlığa bir teklifte bulunmasıdır. Bir yıl boyunca Japonya’da bir okulda sınıf öğretmenliği yapacaktır ve öğrencileri bu süre içerisinde istedikleri zaman kendisine suikast girişiminde bulunabileceklerdir. Kunugiaoka Lisesi 3-E sınıfının öğretmeni olarak işe başlar ancak bildiğimiz derslerin dışında öğrenciler nasıl suikast yapılır dersi de alacaklardır.

  Bu sırada Japonya Hükümeti, Koro Sensei yani öldürülemez hoca lakabını almış olan yaratığı öldürene on milyar yen ödül verileceğini açıklar. Ancak Koro Sensei’yi öldürmek imkansız bir görevdir. Nedeni sadece inanılmaz güçleri olması ve 20 Mach hızında hareket edebilmesi değil, öğrencilerin gördükleri en iyi öğretmen olması, notlarının, bireysel becerilerinin ve bakış açılarının gelişmesine yardımcı olmasıdır.
  Bakalım olaylar nasıl gelişecek?

  2012 yılında Yusei Matsui tarafından Shonen Jump dergisinde yayınlanmaya başlanan manga, geçtiğimiz aylarda 180.bölümü yayınlanarak tamamlandı. Toplam 20 ciltten oluşan seri Japonya’da yaklaşık 20 milyon civarı basılı kopya satmayı başarmıştır.

  E Sınıfına yeni katılan güzel yabancı dil öğretmeni. Bu kadın aslında, güzel yüzünü ve insanlarla konuşma yeteneğini zekice kullanarak hedeefine yakınlaşan yetenekli bir katildir!! Korosensei’ye suikast hazırlıkları tüm hızıyla devam ediyor…!?

 • 1. Hamur

Suikast Sınıfı 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.