sadsad x
asdasd
18,00 TL
11,34 TL
%37 indirim
Kazancınız
:
6,66 TL
Şu Acayip Sürüngenler Hakkında Bilgiler
Türü: Bilimsel Kitaplar
Sayfa Sayısı: 160
ISBN: 9786059723749
Kapak: Ciltsiz
Tarık Uslu
Tarık Uslu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Şu Acayip Sürüngenler Kısa Özet

    Okul programlarında ya da kitap fuarlarında karşılaştığım okuyucularıma, *Acaba bir sonraki acayip şeyler kitabı ne ile ilgili olsun?* diye sorduğumda, en çok karşılaştığım teklifin *Şu Acayip Dinozorlar* olması beni oldukça şaşırtıyor.

    Neden mi? Çünkü yeryüzünde artık tek bir dinozor bile yaşamıyor da ondan! Fakat dinozor severleri de kırmak istemediğim için, hiç değilse, hâlen aynı yerkabuğunu paylaşıp, aynı atmosferin altında çekirdek çıtlattığımız sürüngenleri yazayım dedim. Belki dinozorlar kadar iri kıyım yaratıklar değiller ama en azından bütün acayiplikleriyle birlikte capcanlılar. Üstelik tarih öncesinin dev yaratıklarıyla yakın akraba oldukları da söylenebilir. Mesela bir komodo ejderini büyütsen büyütsen ve biraz daha büyütsen loş ışıkta T-REX olarak yutturabilirsiniz rahatlıkla... Timsahlar ise zaten şu halleriyle bile, dinozor severleri heyecanlandırıyor olmalılar.

    İguanalar, dikenli çöl kertenkeleleri, bukalemunlar, yılanlar ve tabii kaplumbağalarla dolu bir acayip şeyler serüveni için önden buyrun lütfen! Merak etmeyin yılanları en sona koydum. İlk sırada kaplumbağalar var…

Şu Acayip Sürüngenler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.