sadsad x
asdasd

2. Sınıf İpuçlu Eğlenceli - Öğretici Hayat Bilgisi Yeni Nesil Soru Bankası

Dikkat Atölyesi Yayınları

Kolektif

30,50 TL
25,93 TL
%15 indirim
Kazancınız
:
4,57 TL
Alışveriş Listeme Ekle
2. Sınıf İpuçlu Eğlenceli - Öğretici Hayat Bilgisi Yeni Nesil Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: Çocuk Oyunları Kitapları
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786059551243
Kapak: Ciltsiz
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • 2. Sınıf İpuçlu Eğlenceli - Öğretici Hayat Bilgisi Yeni Nesil Soru Bankası Kısa Özet

  - 2. Sınıf İpuçlu Hayat Bilgisi Yeni Nesil Soru Bankası

  Yarının geleceği öğrencilerimiz için hazırlanmış olan "İpuçlu Yeni Nesil Soru Bankası* kitabında dikkat ve odaklanmayı üst düzeye ulaştırarak bilgiyi edinme, analiz etme ve sentezleme aşamalarından geçerek, yeniden yorumlama ve değerlendirme basamaklarıyla öğrenilen bilginin kalıcılığının sağlanması hedeflenmiştir.

  Bilgiyi eğlenceli hale getiren bu kitap; kendine güvenen, bilgiye meraklı, akıl yürütebilen öğrencilerin yetişmesini sağlayacaktır. Her bir soruyla öğrencinin, bilgiyi keşfederken dikkatini kullanarak bilgiye odaklanmasını, önceden öğrenilen bilgilerle yeni bilgilerin çıkarımını yaparak analiz etmesi sağlanmıştır.

  Bu kitapta yer alan sorular; öğrencinin karşılaştığı zorluklarla mücadele edebilmesi ve karşılaştığı zorluğu tüm boyutlarıyla inceleyebilmesi, öğrendiklerini sosyal yaşama aktarabilmesi için tasarlanmıştır.

  Yeni nesil sorularla; öğrencilerin eleştirel düşünme becerisini geliştirerek duyduğu, okuduğu ve gördüğü kavramları, olayları farklı açılardan ele alarak değerlendirebilmesi amaçlanmıştır.

  Uzmanlar tarafından hazırlanan İpuçlu Yeni Nesil Soru Bankası kitabı Milli Eğitim Bakanlığı kazanımlarına göre hazırlanmıştır. Bu kitap evde ve okulda öğrenmeyi pekiştirir.

  Unutmayın! Başarıyı kalıcı hale getirmek için tekrar çok önemlidir. Bu kitap her bir ünitede bol bol tekrar yapmanızı sağlayarak bilgiyi kalıcı hale getirecektir.

2. Sınıf İpuçlu Eğlenceli - Öğretici Hayat Bilgisi Yeni Nesil Soru Bankası Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.