Akademi Consulting Training SPK Lisanslanma Sınavına Hazırlık İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi Soru Bankası

Akademi Consulting Training

Adalet Hazar

210,00 TL
151,20 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
58,80 TL
Akademi Consulting Training SPK Lisanslanma Sınavına Hazırlık İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi Soru Bankası Hakkında Bilgiler
Türü: SPK Kitapları
Sayfa Sayısı: 154
ISBN: 9786059048378
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
satis-icon
Satış Rakamları 13 adet satılmıştır.
Adalet Hazar
Adalet Hazar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Akademi Consulting Training SPK Lisanslanma Sınavına Hazırlık İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi Soru Bankası Kısa Özet

  Ekonomilerin büyümesinde gayrimenkul sektörü ve özellikle bu sektörün bir alt dalı olan konut sektörü itici rol oynamaktadır. Hem ekonomik büyümede hem de sosyal açıdan büyük bir öneme sahip olan gayrimenkul sektörü, birçok ülkede sosyal devlet olmanın bir gereği olarak desteklenmektedir.

  Halen Ülkemizde gayrimenkul sektörü cazip bir yatırım alanıdır. Bunun nedeni gayrimenkulde uzun dönemde daima enflasyonun üzerinde bir getiri sağlamasındandır. Ancak gayrimenkul sektöründeki büyük yatırımlarda ve gelir düzeyi orta-alt sınıfta olan kişilerde konut edinmede finansman sıkıntısı yaşanmaktadır. Bu problemler gayrimenkul yatırım ortaklığı ve mortgage sistemi ile çözülmeye çalışılmaktadır.

  Önümüzdeki dönemde daha da gelişmesi ve önem kazanması beklenen bu piyasada değerleme konusunda faaliyet gösteren veya gösterecek kişilere lisans almaları zorunluluğu getirilmiştir. Bu kitap, SPF Gayrimenkul Değerleme Uzmanlığı Sınavının "İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi* başlığı kapsamında sınava hazırlanan adaylara yönelik "Soru Bankası* olarak hazırlanmıştır.

  Sınava girecek adaylara çalışma kolaylığı sağlamak amacıyla hazırlanan bu kaynak çok sayıda çıkmış sınav soru ve benzerleri, soruların çözümü ile cevaplı deneme sınavını içermektedir.

 • 1. Hamur

Akademi Consulting Training SPK Lisanslanma Sınavına Hazırlık İnşaat ve Gayrimenkul Muhasebesi Soru Bankası Hakkında Yorumlar