sadsad x
asdasd
130,00 TL
106,60 TL
%18 indirim
Kazancınız
:
23,40 TL
Spawn Cilt 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Çizgi Roman Kitapları
Sayfa Sayısı: 184
ISBN: 9786059209519
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2017
Todd McFarlane
Todd McFarlane
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Spawn Cilt 2 Kısa Özet

  Efsanevi yazar / çizer Todd McFarlane, Spawn ile, ikonik anti-kahramanını dünya üzerine salarak tarihin en başarılı bağımsız çizgi romanını çıkarmaya başlamıştır.
  Spawn eşi benzeri olmayan bir kahramandır. Bir hükümet ajanı olan Al Simmons, kendi adamları tarafından öldürülmüştür. Cehennemin derinliklerinden hayata döndürülen Simmons, New York’un yitip gitmiş arka sokaklarını korur. Spawn, geçmişine dair cevaplar ararken, onu yeryüzüne geri getiren karanlık güçler ile de münakaşa eder, düşmanlarıyla savaşır ve kendine beklenmedik müttefikler bulur. Olağanüstü yeni güçlerini dizginlemeyi öğrenirken onu geri getiren şeyin doğasını-ve arkasında bıraktıklarını- tam olarak kavramaya başlar.

  Spawn: Klasik Seri Cilt 2, Spawn mirasını oluşturan hikâye ve çizimleri barındırmaktadır. Todd McFarlane’in elinden çıkma inanılmaz detayda çizimler ve öykülerin yanında Alan Moore (Watchmen) ve Frank Miller (Sin City) gibi endüstri devlerinin yaptığı katkıları da içerir.

  Her bir cilt, zamanında basılıp tükenmiş altı Spawn fasiküllerinin yepyeni bir tasarım ve formatta basılmış halini içermekte. Bu ciltlere özel bonus içeriklerinde arasında ise, kapak galerileri ve sahne arkasından çizimler bulunuyor. Her ciltte bir de, capcanlı renkler ve yeni, dijital renklendirme ile baştan yaratılmış klasik birer Spawn kapağı bulunuyor.

 • 1. Hamur

Spawn Cilt 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.