sadsad x
asdasd
30,00
21,90
%27 indirim
Sözler'den Dersler 3 Hakkında Bilgiler
Türü: Tasavvuf - Mezhep - Tarikat Kitapları
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9789752613560
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Alaaddin Başar
Alaaddin Başar
Devamı
Kampanya

Sözler'den Dersler 3 Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sözler'den Dersler 3 Kısa Özet

  Sözler’den Dersler Dizisi’nin gayesini beş esasta özetleyebiliriz:

  Birincisi: Zamanımızın ihtiyaçlarına göre telif edilmiş bir Kur’an tefsiri olan Risale-i Nur ışığında, imanî ve İslâmî meselelere dair, çok sorulan sorulara cevap vermek, anlaşılmayan, yahut yanlış anlaşılan konulara herkesin anlayacağı berrak bir anlatım ile ışık tutmak.

  İkincisi: Risale-i Nur’un bir arada okunup müzakere edildiği ders halkalarına iştirak etme fırsatı bulamayanlar için, yazılı bir sohbet imkânı sunmak.

  Üçüncüsü: Özellikle genç Risale-i Nur okuyucularının, bu kıymetli eserlerde izah edilen iman derslerini daha iyi anlayabilmelerine yardımcı olmak.

  Dördüncüsü: Üzerine Risale-i Nur’dan iman dersleri yapma görevi düşmüş ve taşın altına elini koymuş gayretli Nur talebelerine, yardımcı olmak.

  Beşincisi: Risale-i Nur kitaplarının ismini duymuş, fakat bu kıymetli eserler hakkında yeterli derecede bilgi edinememiş kimseler için, Külliyat’ın muhtevasına dair tatmin edici bir kaynak vazifesi görmek.

  Bu beş mühim gayenin de ortak noktası, Risale-i Nur’un kurtarıcı sayfaları arasındaki imanî konuların anlaşılması, anlatılması ve herkese ulaştırılmasıdır...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.