sadsad x
asdasd
15,00 TL
14,25 TL
%5 indirim
Kazancınız
:
0,75 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Söyleyemedim Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 107
ISBN: 9786057610140
Kapak: Ciltsiz
Abdurrahman Deveci
Abdurrahman Deveci
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Söyleyemedim Kısa Özet

  *Söyleyemedim* ayrılık acısının hikayesi; Kaybetmenin, iki kere kaybetmenin, en sevilenin göz önünden ağır ağır yitmesinin göğüsler dağlayan ateşinin koru.

  Gülcemal, İlyar'ın gönlünü kaptırdığıdır. En iyi arkadaşı Abay'ın kız kardeşidir. Bu ayrılıkla sarsılır İlyar. Hikaye başından beri İlyar, Abay'ın babası İdris Ağa ile konuşur ve Abay'ın gidişine birlikte ağlarlar.

  Can arkadaşını kaybetmenin acısı daha dinmeden felek yeniden bir oyun oynar İlyar'a. Bağımsızlığına kavuşanKazakistan, yurtdışındaki vatandaşlarını ülkeye geri çağırır.İran'da yaşayan İdris Ağa ve ailesi dönmek zorundadır. Yani İlyar için bir ayrılık daha peydah olmuştur.

  İdris Ağa ülkeyi terkederken İlyar hep yanındadır. Gülcemal'i uzaklara yolcu eder. Yüreği Gülcemal'in ardından gider İlyar'ın…Yıllar geçer ve İlyar yeniden Gülcemalı bulabilmek umuduyla Kazakistan yolunu tutar…

  "Söyleyemedim* kitabı bir uzun ve bir kısa hikayeden "Altmış yıllık bekleyiş* ibarettir. Türk-İrandan çıkan bu hikayeler, savaş, aşk, zorunlu göç ve ayrılık acılarını anlatır.

  Kitap Türk vatandaşı olan aslı Türkmensahra-İranlı yazar Abdurrahman Deveci tarafından kaleme alınmıştır.

Söyleyemedim Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.