sadsad x
asdasd
25,93
16,85
%35 indirim
Son Tanık Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 435
ISBN: 9786054927951
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Glenn Meade
Glenn Meade
Devamı
Kampanya

Son Tanık Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Son Tanık Kısa Özet

    Yugoslavya parçalanmakta, dünyanın Nazilerden sonra verdiği bütün sözlere rağmen Avrupa’nın göbeğinde bir başka soykırım yaşanmaktadır. Koalisyon kuvvetleri, Saraybosna’nın eteklerinde bulunan Omarska Kampı’ndaki katliamdan sağ kurtulmayı başarmış, ancak yaşadığı derin travma yüzünden konuşmaktan bile aciz küçük bir kız bulur.

    New York’lu bir hukukçu olan Carla Lane’in, yıllar önce Yugoslavya’da yaşanan *etnik temizlik*le ilgili pek az bilgisi vardır. Genç kadın, hamiledir ve müzisyen kocasıyla ideal bir hayat sürmektedir. Ancak kocasının gizemli bir suikastta öldürülmesiyle, Carla’nın zihnini bir süredir meşgul eden garip görüntüler şiddetlenir. Bunların izini süren genç kadın, çocukluğunda ağır bir psikolojik tedavi gördüğünü ve psikiyatristinin ona annesinin günlüğünü vermesiyle, ailesinin 20 yıl önce Bosna’daki bir ölüm kampında, büyük bir vahşetin kurbanları olduğunu öğrenir.

    Carla’yı zorlu bir sınav beklemektedir. Gerçek kimliklerini saklamak ve kurdukları suç imparatorluğunu muhafaza etmek adına kanlı geçmişlerinden geriye kalan son tanığı da susturmaya kararlı olan suçluları bulmalıdır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.