sadsad x
asdasd
32,00 TL
23,04 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
8,96 TL
Son İyi Şeyler Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 84
ISBN: 9786257674010
Kapak: Ciltsiz
Ahmet Kekeç
Ahmet Kekeç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Son İyi Şeyler Kısa Özet

    Öne atılmaktan korkmayan, kalemi ve kelimeleriyle çarpışan Türk edebiyatının önemli isimlerinden Ahmet Kekeç’in bütün eserleri Muhit Kitap’ta.

    Sade bir anlatım, edebiyat zevkini kelimelerde ve kendine has imlâsıyla okuyucuya yansıtan Son İyi Şeyler, Ahmet Kekeç’in ilk kitabıdır. Muhit Kitap gazeteciliğinin yanında güçlü bir edebiyat görgüsüne sahip Ahmet Kekeç’in kitaplarını okuyucuyla buluşturmanın haklı sevincini yaşıyor.

    Dün annemin mezarına gittim Kar yağıyordu garip, direnme yetisini yitiriyor insan, gerçekte direnmek, karşı koymak, bir şeyin oluşuna alışır alışmaz bitiyor, biten ne çok şey var böyle, sözgelimi, eski sokakların yerinde bütünüyle ıssız, karanlık geçitler var şimdi, artık alıştığımızdan olacak, değişikliğin ayırdına bile varamıyoruz, yadırgamıyoruz da. Bize ait olmaktan çıkıyor zaten eski yapılar, eski sokaklar, kagir evlerden hiçbiri şimdi yok. bir zamanlar taşlıklarda, kafes aklarında, beton avlularda oynayan çocuklar, şimdi geniş balkonlarda oturuyorlar, topaçlı, mileli çocuklar da çoktan tükendi...

Son İyi Şeyler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.