sadsad x
asdasd
75,00 TL
45,00 TL
%40 indirim
Kazancınız
:
30,00 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Son Bir Dakika Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 496
ISBN: 9786257522106
Kapak: Ciltsiz
Mark Greaney
Mark Greaney
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Son Bir Dakika Kısa Özet

  New York Times`ın çok satan Mission Critical (Kritik Görev) kitabının yazarı ve aynı zamanda Tom Clancy`nin Jack Ryan romanlarının ortak yazarı olan Mark Greaney`den dünyanın en tehlikeli suikastçısı Gray Man’i konu alan müthiş nefes kesici bir hikâye daha geliyor.
  Court Gentry, Hırvatistan`da üstlendiği bir görev esnasında bir insan kaçakçılığı operasyonunun izlerine rastlıyor ve sonrasında bu izlerin Balkanlar’dan Hollywood`a kadar uzandığını deşifre ediyor.

  Gentry, araştırmaları sayesinde karşılaştığı kan dondurucu gerçekler karşısında, bu kaçakçılığın kökünü kazımaya karar verir ancak CIA ajanlarının bu konuyla ilgili başka planları vardır. Söz konusu kaçakçılık organizasyonunun lideri, Amerika Birleşik Devletleri`ne yönelik potansiyel olarak yıkıcı bir terörist saldırısı hakkında eyleme geçirilebilir istihbarata sahiptir ve CIA, bu istihbarata sahip olana dek bu kişinin insan ticareti organizasyonuyla ilgili olarak herhangi bir harekete geçmeme kararı almıştır. Bu, ahlaki dengelerin yerine oturtulması gereken bir eylemdir ve Court da bu döngünün tam ekseninde yer almaktadır.

  Okuyucular, ucu bucağı Balkanlar’dan Hollywood’a hatta Venedik’e kadar uzanan bir kadın ticareti organizasyonunun ve yaşadığı tüm zorluklara rağmen canı pahasına bu insanlık dışı organizasyonu yıkmak üzere yola çıkan Gray Man’in hikâyesini bir solukta okuyacaklardır.

Son Bir Dakika Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.