sadsad x
asdasd
25,00 TL
20,00 TL
%20 indirim
Soluğun Mucizesi Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 152
ISBN: 9786055060121
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Dimitris Sotakis
Dimitris Sotakis
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Soluğun Mucizesi Kısa Özet

  *Sotakis, kitlelerin psikolojisini ve insanın doğuştan boyun eğmeye eğilimli yapısını müthiş bir ironiyle ele alıyor.*

  - Eleftherotypia

  *Bir hikaye anlatıcı olarak Dimitris Sotakis’e şapka çıkarıyoruz. Romanda yarattığı atmosferle okur olarak sizi tutsak alıyor; yarattığı gerçekçi klostrofobik alan ise tüylerinizi diken diken ediyor.*

  - Ta Nea

  Evinize mobilya teslimatı yapılmasına izin vermeniz karşılığında zengin olacağınız söylense ne cevap verirdiniz? Genç adam *Evet* dedi ve tüm yaşamı değişti…

  İnsanların arzularını yerine getiren büyük şirkete evini teslim ederken kurduğu hayallerle aydınlandı dünyası. Bir ev alacak, uzun süredir mutlu edemediği sevgilisiyle oraya taşınıp her şeye yeniden başlayacaktı. Tek yapması gereken, bir yıl boyunca bütün gün evde durmak ve evine yapılacak teslimatları beklemekti.

  Soluğun Mucizesi, Yunanistan’daki ekonomik krizin bireyler üzerinde yarattığı baskıyı, insanın doğuştan boyun eğmeye eğilimli yapısına dayandırarak müthiş bir ironiyle ele alıyor. Romanda yaratılan gerçekçi ve klostrofobik atmosfer ile sıkıştırılmışlık hissinin sebep olduğu gerilim, okuru karanlık ve vurucu bir deneyime sürüklüyor.

  Ev, Yeşil Kapı, On Bir Erotik Ölüm, Gürültü ve Mısır Adam adlı yapıtlarıyla tanınan ve 2010’da Vincitore dell’ Athens Edebiyat Ödülü’nü, 2011’de de Avrupa Birliği Edebiyat Ödülü’nü alan yazarın Soluğun Mucizesi romanı Sotakis’i çağının en önemli yazarlarından biri haline getiriyor.

Soluğun Mucizesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.