sadsad x
asdasd
38,00 TL
28,50 TL
%25 indirim
Sökeli Cafer Efe Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 576
ISBN: 9786054921348
Kapak: Ciltsiz
Sabahattin Burhan
Sabahattin Burhan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sökeli Cafer Efe Kısa Özet

  Okurken dehşete kapılacağınız, gözyaşlarınızı tutamayacağınız müthiş bir eser.
  Sökeli Şehit Cafer Efe…

  Kurtuluş Savaşı kahramanlarından Sökeli Cafer’in hayatı, düşmanla yaptığı mücadele ve bir milletin şahlanışı ancak böyle destansı bir üslupla ele alınabilirdi.

  Sabahattin Burhan, sadece usta bir roman yazarı değil, çok iyi bir araştırmacı, iyi bir gözlemci. Üstelik üslubu son derece akıcı.

  Dev gibi eserleri onun kaleminden bir solukta okuyabiliyorsunuz.

  Sökeli Cafer Efe, mazimizden bugüne açılan bir perde. Bizlere bu perde vasıtasıyla, ülkemizin ve insanımızın yaşadığı zor ve dehşet dolu günleri gösteriyor. Neredeyse unuttuğumuz değerler, kahramanlarla birlikte gözlerimizin önüne geliyor. Ayrıca unutmaya yüz tuttuğumuz bazı gerçekleri de bizlere hatırlatıyor.

  Bir milletin kurtuluşu için neler yapıldı, nasıl büyük zorluklar yaşandı öğrenmek isteyenler için Sökeli Cafer Efe ideal bir kitap.

  Bebekleri gözlerinin önünde öldürülen kadınların çığlıklarına, kuyuya atılan genç kızlarımızın feryatlarına, herkesin önünde gözleri çıkarılan, ağızları burunları kesilen, bağırsakları deşilen delikanlıların durumuna tahammül ederek okuyun bu kitabı.

  Okuyun ve memleketi ne pahasına bize bırakan yiğitlerimize ve böylesi muhteşem bir eseri yıllarca emek harcayarak bizlere kazandıran yazara teşekkür edin.

Sökeli Cafer Efe Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.