sadsad x
asdasd

Siyonizm’in Amentüsü

Çıra Yayınları

Hasan Ortakaya

85,00 TL
55,25 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
29,75 TL
Siyonizm’in Amentüsü Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 592
ISBN: 9786257324830
Kapak: Ciltsiz
Hasan Ortakaya
Hasan Ortakaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Siyonizm’in Amentüsü Kısa Özet

  Eskiden ateş sadece düştüğü yeri yakıyordu, şimdi ise ateşin düştüğü her yer yanıyor. Siyonizm; dünyanın nefesine ipotek koyan bir rejimdir. Bu rejimin ektiğini biçenler de onların amentüsüne iman edenlerdir. Siyonizm’in tabi olduğu amentüyü bütün insanlığın bilmesi gerekiyor.

  Her insan, kendi inancını korumakla mükellef olduğu kadar Siyonizm’in amentüsünü deşifre etmekle de mükelleftir. Buna ekmekten ve sudan daha çok ihtiyacı vardır. Yoksa ekmeği ve suyu harcayacak ve amentüsü- nü yaşayacak bir dünyayı Siyonizm’e kaptırabilir.

  Siyonizm’in kurduğu büyük bir oyunun içindeyiz ve kendi eksenimize hapsolduğumuz için bu oyunları görmemekteyiz. Dikkat etmez isek, oyun bitince her şey bitmiş olacaktır.

  Siyonizm’e karşı yapılması gereken tek şey var. Yahudilerin gözlerine çakmak çakmak bakan Filistinli çocukların arkasına sığınmak. İşte o zaman Filistinli çocuklar bütün dünyayı koruyacaktır.

  Kaderi çalınan milletin kaderine razı olarak yetiştirilmesi kadar büyük bir zulüm olamaz. Celladına boyun uzatan milletler cellatlardan çok daha büyük suç işlemektedirler.

  Elinizdeki kitap Siyonizm’in dünya üzerindeki yansımalarına ayna olmaya çalışmaktadır. Kendinizi güvende hissetmediğiniz bir dünyanız var ise güveninizi tazelemek üzere sayfaları çevirebilirsiniz...

Siyonizm’in Amentüsü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.