120,00 TL
85,20 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
34,80 TL
Sissoylu: Kanun Alaşımı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 304
ISBN: 9786257586191
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2022
Brandon Sanderson
Brandon Sanderson
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sissoylu: Kanun Alaşımı Kısa Özet

  Sissoylu Üçlemesi`nde yaşanan olayların ardından üç yüz yıl geride kaldı ve hem bilimde hem de teknolojide önemli gelişmeler yaşandı.  Trenleri, elektrik enerjisi ve hatta yeni yeni boy göstermeye başlayan gökdelenleriyle, Scadrial artık modern zamanların eşiğinde.

  Ancak tüm bu heyecan verici gelişmelere rağmen, büyü bu dünyanın kaderine etki etmeye devam ediyor. Yabanlar adı verilen uzak diyarlarda adalet ve düzen sağlamaya çalışanlar için, Allomansi ve Ferusimya âdeta vazgeçilmez.

  Bu kişilerden biri, Allomansi ile metalleri İten ve arzu ettiğinde, daha ağır ya da hafif olabilmek için Ferusimya kullanan Waxillium Ladrian ve o, az rastlanan bir Çiftsoylu. Yabanlar`da geçen yirmi yılın ardından, Wax şimdi silahlarını kaldırmak ve soylu bir Ev`in başındaki kişiye düşen zorunlu görevleri üstlenmek zorunda.

  Acaba etkileyici yapıları ve iki yanı dizi dizi ağaçlarla süslü ve şık yollarına rağmen, bu şehir Yabanlar`dan daha tehlikeli bir yer olabilir mi?
   
  *Sanderson, bu türün en başarılı yazarlarından biri olduğunu göstermeye devam ediyor.*
  Library Journal

  *Kısmen Sherlock Holmes kısmen X-Men olarak adlandırılabilecek bu roman, okuyucularına heyecan dolu bir okuma vadediyor.*
  Publishers Weekly

 • 2. Hamur

Sissoylu: Kanun Alaşımı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.