sadsad x
asdasd
22,00
15,40
%30 indirim
Sisli Günler Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786055601447
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
İbrahim Koyun
İbrahim Koyun
Devamı
Kampanya

Sisli Günler Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Sisli Günler Kısa Özet

    İbrahim Koyun, 25 Ekim 1952'de Tunceli'nin (Dersim Ovacık ilçesine bağlı Sövge Köyü'nde doğdu. Elazığ Fatih Mehmet İlkokulu'nda okudu. Ortaokuldan sonra Endüstri Meslek Lisesi Metal Bölümü'nü bitirdi. Daha sonra Eskişehir Anadolu Üniversitesi Sosyal Bilimler Bölümü'nden mezun oldu. Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün çeşitli kademelerinde çalıştıktan sonra, 2001 yılında Aydın'da emekli oldu. Yazar, evli ve üç çocuk babasıdır.

    İbrahim Koyun, bu kitapta yaşamının "Sisli Günleri"ni bir nakış gibi ilmek ilmek işliyor. Çekilmesi zor yoksulluk; anne, kardeş ve yakın arkadaşların zor zamanlardaki fedakârlıkları; sevgi, aşk, gurur ve hayal kırıklıkları... Kısacası yazar, insanın tüm hallerini uç noktalarında yaşarken, karanlığa inat, güzel bir yaşamı ve umudu elden bırakmanın ne de 'zor bir zanaat' olduğunu yeniden ve yeniden okuyucuya düşündürtmeyi başarıyor.
    Başarmak... Zoru başarmak, solmaya yüz tutmuş umudu tıpkı bir filiz gibi yeniden yeşertmeyi bilmektir biraz da. Kitapta başarılan tam da budur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.