310,00 TL
238,70 TL
%23 indirim
Kazancınız
:
71,30 TL
Siren Sesleri Hakkında Bilgiler
Türü: Polisiye Romanlar
Sayfa Sayısı: 302
ISBN: 9786256447837
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
Kemal Gökdoğan
Kemal Gökdoğan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Siren Sesleri Kısa Özet

    Polis  Kamil namı diğer Polis Koçak, suçları araştırıp soruşturmak, suçluları yakalamak, soğuk vakaları çözmek için ‘‘Yaşamak yalnızca soluk almak değil çalışmaktır.’’ mantığıyla haraket eden başarılı bir polis memurudur. Görevi gereği toplumsal yaşam için gerekli olan asgari vicdan duygusundan yoksun, birçok olumsuz tutum ve davranışlarla sürekli olarak sınırları zorlayan, pişmanlık veya suçluluk duygusu hissetmeyen kişilerle mücadele eder.

        Mayıs ayının ikinci haftası günlerden Cumartesi saatler yirmi ikiyi vuruyordur. Hava sağanak yağışlı ve rüzgarlıydı. Ara sıra dinen yağmurun ardından sert esen rüzgarla birlikte  havada uçuşan kavak ve söğüt ağaçlarının pamukçukları mıntıkada olan Polis Koçak için harbiden can sıkıcıydı. 

       Bu arada, Polis haber merkezinde görevli muhabere memuru, Cinayet büro amiri Volkan beyi akabinde ise Karakol amiri Başkomiser Efe’yi anons ederek telefonla görüşelim der. Beş dakika sonra anonsun içeriği bölgedeki tüm ekiplere siyaret eder. Cumartesi pazar yeri Dere sokak bila sayılı tek katlı evde Cinayet olayının olduğu öğrenilir. Başta polis Koçak olmak üzere birçok ekip alçalan SİREN SESLERİ ile olay mahaline intikal ederler. Bahse konu evin yatak odasında manzara, harbiden insanın kanını donduracak cinstendi.

  • 2. Hamur

Siren Sesleri Hakkında Yorumlar