sadsad x
asdasd

Şipşak Hikayeler 3 - Kimim Ben?

Tudem Yayınları
15,00 TL
10,50 TL
%30 indirim
Kazancınız
:
4,50 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Şipşak Hikayeler 3 - Kimim Ben? Hakkında Bilgiler
Türü: Roman-Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786059153690
Kapak: Ciltsiz
Bernard Friot
Bernard Friot
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Şipşak Hikayeler 3 - Kimim Ben? Kısa Özet

  "Şipşak hikayeler nasıl mı? Sürükleyici, elden bırakılmaz, bitmesini istemeyeceğin halde akıp giden hikayeler. Neden mi bahsediyor? Olan bitenden ya da hiç olmamış olandan. En azından komik mi? Epey bir, ama bu kesinlikle sana bağlı."

  "Hey baksana, yaklaş, sana bir şey diyeceğim!"

  "Ah, neler söyleyeceğini biliyorum, yine şu insanı ayakta uyutan hikayelerinden birini anlatacaksın! Seni bilmez miyim ben? Laf kalabalığında üstüne yok! Son sözün sana ait olacağını sanıyorsan, yanılıyorsun! Daha neler... Şimdi de surat asıyor! Gel, biraz benim şipşak hikayelerimden dinle de eğlenmek, gülmek, şaşırmak neymiş bir gör. Hadi ama... al beni kollarına. Beni derken bu şahane kitapları kastediyorum, aman yanlış anlaşılma olmasın!"

  Benim hikayelere karnım tok deme sakın! Emin ol, böylesini okumadın. Kimisi uzun, kimisi kısa; bazısı hayatla, bazısı aşkla, ama en çok da çocuklarla ilgili. Hikayelerde kendini bulman an meselesi... Anlatım dili, sözcük seçimleri, olay örgülerinin gündelik hayatla ilişkisi, kahramanları ve mizahi ögeleri bakımından zihin açıcı, eğlenceli ve sıra dışı bir okuma deneyimi sunan Şipşak Hikâyeler, her yaştan okurun yaratıcılığını ve hayal gücünü harekete geçirecek bir etkiye sahip.Unutmadan, şipşak hikayeleri okurken ve dinlerken hayal kurmak serbest. Kim bilir, belki sen de bir şipşak hikâye yazarsın, belli mi olur?..

Şipşak Hikayeler 3 - Kimim Ben? Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.