sadsad x
asdasd
19,00 TL
15,20 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
3,80 TL
Sınıfsızlar Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 136
ISBN: 9789759296094
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2014
Şerafettin Kaya
Şerafettin Kaya
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sınıfsızlar Kısa Özet

  Ben bilirim suyu nasıl içeceğimi bunu kimseye soracak değilim. Kimsesiz değilim karıncalarım var. Sinekler, hamam böcekleri, örümcekler ve sıkıştığımda yalnızlıktan bende kalmasına izin verdiğim kediler ve köpekler. Kendimi incitmeyi çok iyi beceririm. Şanslı biri değilim bu yüzden şans oyunlarını hiç sevmem ve oynamadım. Aslında iyi arkadaşlarım olmadı, olmasını da istemedim, onları kırabilirdim.

  Durumun iyi değilse uzaktan aşık olacaksın…

  Öküz Dergisi’nde(Leman) *Kötü Şair* imzasıyla, bir ilki gerçekleştirerek fotoğraflarla şiiri buluşturdu şiirin fotoromanını yaptı... Verdiği kavga dolu mücadelesini *Bir Kötü Şair Hikâyesi* adıyla oyunlaştırdı ve sahneledi. Esmer Dergisi’nin editörlük görevini üstlendi.  Kendimleyim, Bensiz Tanrı, Katilim Yalnızlığımı Öldürdüm Yetişin Komşular Terk Edildim ve İtibarsız Adam adında basılmış beş kitabı bulunmaktadır.
  Deve dergisinin yazı işleri müdürlüğünü yapan Kötü Şair Şerafettin Kaya şiir, öykü, romanla çalışmaları yanında yazıp yönettiği *Panik Atak Mahir Atak*- *Göğe Bakan Adam*-*Ben iyi biri olmadan önce* adlı tiyatro (psikolojik durum komedisi) oyununu Afife Jale Sahnesi – Ortaköy- Beşiktaş’ta sahneliyor. Sınıfsızlar romanıyla kendine özgün dili ve anlatımıyla okurla buluşuyor.

 • 2. Hamur

Sınıfsızlar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.