sadsad x
asdasd

Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi

Adeda Yayınları

Osman Abalı

64,50 TL
46,44 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
18,06 TL
Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sınavlara Hazırlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 186
ISBN: 9786057140432
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2022
Osman Abalı
Osman Abalı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi Kısa Özet

  Doç. Dr. Osman Abalı imzalı Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi, toplam 186 sayfa, 80 gram 1. Hamur kağıt baskılıdır.

  Toplam 120 günlük planlama sunan Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi, sınavlara hazırlanan tüm çocuklar, gençler ve yetişkinler için motivasyon, planlama ve takip sistemi sunmaktadır.

  Yazarımız Doç. Dr. Osman Abalı’nın mottoları ve önerileri de sınavlara hazırlananların motivasyon içinde çalışmalarını sağlayacak ve onları daha yüksek enerjiye ulaştıracaktır.

  Bu ürünle birlikte sınavlar korkutucu olmaktan çıkıp, sistemli bir şekilde hazırlanılan, emeklerin karşılığının alındığı keyifli bir süreç haline gelecek.

  Sınavın hangi aşamasında olunursa olsun kullanılmaya ve bu sistemden yararlanılmaya başlanabilir.

  Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi, durum değerlendirmesi ve kapsamlı değerlendirme sayfaları ile sınava hazırlananların hem bu süreci takip etmeleri hem gelişimlerini görebilmeleri hem de öz disiplin oluşturmaları için oldukça önemlidir.

  Bu sistemdeki amaç, sınava hazırlananları motive ederek zinde ve canlı bir şekilde çalışma süreçlerini takip etmektir. Bu şekilde kendilerini daha iyi değerlendirecek, başarılarının devamlı olması için enerjilerini koruyacak ve ne yaptıklarını bilecekler.

 • 1. Hamur

Sınavlara Çalışma ve Motivasyon Sistemi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.