sadsad x
asdasd
30,00 TL
24,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
6,00 TL
Sinan Bey’in Hipnozu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 96
ISBN: 9786058228856
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
İbrahim Ethem Ay
İbrahim Ethem Ay
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sinan Bey’in Hipnozu Kısa Özet

  Klasik hipnoz yöntemi,  regresyon terapisi ile analitik hipnoz altında farklı hastalarda yapılan terapi ve uygulamalar bir otobiyografi anlayışı ve akıcı bir üslupla hazırlanmış. Konu ile ilgili hekimlere kaynak olacak şekilde farklı konular işlenmiş.

  - Ali Eşref Müezzinoğlu / Kay F. Thompson Ödüllü hipnoterapist ve diş hekimi Tıbbi Hipnoz Derneği Kurucu Başkanı ve Medipol Üniversitesi Hipnoz Eğitim Koordinatörü

  Yıllar evvel ağrısız doğum yaptırabilmek amacıyla hipnozu keşfettiğim zaman, bu konunun hayatımda bu kadar önemli bir yeri olacağını tahmin bile edemezdim! Hipnozun insanın iyileşme sürecinde önemini aslına son derece uygun olarak anlatan bu kitabı, gerçek hipnozun ne olduğunu öğrenmek isteyen herkese tavsiye ediyorum.

  - Op. Dr. Bülent Uran / Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı ve Hipnoterapist

  Hipnozu senelerdir operasyon sırasında ağrı kesici ve sedatif etkilerinden yararlanmak için uygulayan bir cerrah olarak şunu rahatlıkla söyleyebilirim ki Sinan Bey’in Hipnozu, bu alana hâkim bir yazar tarafından akıcı betimlemelerle yazılmış, oldukça değerli bir roman ve bu hâliyle edebiyat dünyasında saygın bir biçimde yerini alacaktır.

  - Op. Dr. H. Mehmet Ulusal / Genel Cerrahi Uzmanı ve Hipnoterapist

 • 2. Hamur

Sinan Bey’in Hipnozu Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.