sadsad x
asdasd

Silahların Gölgesinde Aşk

Kora Yayın

Nail Uyar

18,00 TL
12,42 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
5,58 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Silahların Gölgesinde Aşk Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı Romanları
Sayfa Sayısı: 139
ISBN: 9786055601553
Kapak: Plastik
Nail Uyar
Nail Uyar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Silahların Gölgesinde Aşk Kısa Özet

  Bundan önce yayınladığımız *Gözlerim Yolda* adlı öykü kitabında Nail Uyar, Batı Anadolu insanının yaşam koşullarını yalın bir dille ve kendine has biçemiyle anlatmış, okurların büyük beğenisini kazanmıştı…

  *Silahların Gölgesinde Aşk*ta ise okurlarını yine aynı coğrafyada (İzmir-Manisa-Uşak düzleminde) gezdirerek okuma yolculuğuna çıkarıyor. Burada yaşayan insanların umutlarını, dostluklarını, aşklarını, sevinçlerini, hüzünlerini, çaresizliklerini son derece içten ve usta bir dille anlatıyor.

  Kitabın içindeki *Kara Gün Kararıp Gitmez* ve *Silahların Gölgesinde Aşk* adlı öykülerinde baskıcı bir dönemde yaşananları tüm çıplaklığıyla gözler önüne seriyor.

  *Silahların Gölgesinde Aşk* Türkçenin zengin olanaklarından yararlanmasını iyi bilen Nail Uyar’ın, akıcı anlatım diliyle insanların yaşamlarından ilginç kesitler sunan üçüncü öykü kitabıdır. Yazarın denemelerden ve anılardan oluşan iki kitabı daha vardır.

  Edebiyatımızda gerçekçilik (realizm) geleneğini sürdüren Nail Uyar, bu yeni kitabıyla bir kez daha okurların karşısında…

Silahların Gölgesinde Aşk Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.