sadsad x
asdasd
25,00 TL
18,75 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
6,25 TL
Sıçan Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 170
ISBN: 9786050636703
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Andrzej Zaniewski
Andrzej Zaniewski
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sıçan Kısa Özet

  Zaniewski, okuyucuyu karanlık ve gizemli bir yere yönlendirerek, bir farenin zihnine ve onun evrenine giriyor. Bunu doğanın en hor görülen hayvanını, aslında hepimizi temsil eden dokunaklı bir yaratığa dönüştürerek gerçekleştiriyor.

  Zanievwski bir sıçanın vahşi hayatını –ilk nefes alışından, bilincinin sonuna gelinceye kadar- hipnotize edici bir karanlık ve tahrik edici bir dille, hikayenin tamamını sıçanın gözünden anlatıyor. Sürükleyici ve tuhaf bir şekilde acıtıcı bir kitap… Zaniewski tek bir sesten, garip bir şekilde güzel bir müzik oluşturmayı başarıyor. Sıçan; sert, şaşırtıcı ve tüm tuhaflıklarına karşın, aynı zamanda dokunaklı bir kitap.

  Washinton Post

  Yazar, sıçanlarını -insani nitelikler atfetmeden- duyarlı, karmaşık duygusal varlıklar olarak kullandı. Zaniewski, esrarengiz iç görüyü, bütün hayvanlarla –kemirgen veya insan- empati ve onlara saygıyı, bu edebi esere ve tuhaf bir şekilde ilgi çekici olan bu fabla taşıyor.

  Publishers Weekly

  Zaniewski, bir sıçanın otobiyografisini yazmış.. Bu aynı anda hem itici, hem de büyüleyici bir çalışma ve dramaya yer vermeyen korkunç bir hikaye.

  Los Angeles Times

 • 2. Hamur

Sıçan Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.