sadsad x
asdasd

Sherlock Holmes - Üç Çatılı Ev

Dokuz Yayınları

Sir Arthur Conan Doyle

20,00 TL
9,90 TL
%51 indirim
Kazancınız
:
10,10 TL
Sherlock Holmes - Üç Çatılı Ev Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 144
ISBN: 9786052050682
Kapak: Ciltsiz
Sir Arthur Conan Doyle
Sir Arthur Conan Doyle
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sherlock Holmes - Üç Çatılı Ev Kısa Özet

  Dr. Watson, dostu Sherlock Holmes’u üç gündür görmemiştir ve onu ziyareti sırasında odaya neredeyse bir boğa kadar kızgın bir adam girer. Hangisinin Sherlock Holmes olduğunu sorar. Ve ardından tehdit edici bir ses tonuyla peşinde olduğu vakayla ilgilenmemesi gerektiğini, aksi takdirde onu karşısında bulacağını söyler. Adam daha odadan çıkmadan Holmes, bir barın önünde öldürülen Perkins’in ismini söyler ve bu iri yarı adam duyduğu isimle donup kalır. Bu olayla ilgisinin olmadığını söyler ve konuşmanın devamını dinlemek istemez, odayı terk eder.

  Sherlock Holmes ve Dr. Watson, öldürülen genç, bu iri yarı adam ve bu tehdidin peşine düşer.

  Sherlock Holmes özgün tarzı, keskin zekâsı ve mantıklı çıkarımlarıyla birlikte en çözülmez görünen vakaları bile çözümleyen, dünyanın en ünlü dedektifidir. Piposu, pötikareli şapkası, büyüteci ve yanında en yakın arkadaşı olan Dr. Watson’la birlikte maceradan maceraya koşarlar.

  Arthur Conan Doyle’un yarattığı efsane karakter Sherlock Holmes, ilk kez The Strand dergisinde yayımlanmış ve o günden bugüne dek popülerliğini artırarak devam ettirmiş, tüm zamanların en iyi 100 polisiye kitabı arasındaki yerini almıştır.

Sherlock Holmes - Üç Çatılı Ev Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.