140,00 TL
99,40 TL
%29 indirim
Kazancınız
:
40,60 TL
Seyahatname 2 Hakkında Bilgiler
Türü: Seyahatname Kitapları
Sayfa Sayısı: 294
ISBN: 9789756130599
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Yavuz Çekirge
Yavuz Çekirge
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Seyahatname 2 Kısa Özet

  Oysa tarih tüm belirlemelerin üstünde ve eksiktir her zaman; doğa ise kaotik. Modern yaşamın tersine doğa, sürprizlerle doludur. Görmek, tanımak, araştırmak isteyenden hiçbir şeyini esirgemez. İçinde tarihi de gizler, medeniyeti de. Çok yoğun geçen bir iş yaşamının ardından, bir süre önce Yavuz Çekirge, insanın doğasında olmayan bu durağan hapis hayatından özgürleşerek Anadolu’nun yolunu tutuyor. Kah turlarla kah tek başına. Uyku tulumu ve çadırıyla, antik medeniyetlerin beşiği Anadolu’nun gizlerini fotoğraflıyor, doğasını ve tarihini yeniden anlatmanın derdine düşüyor.

  Dağlarını, yaylalarını, ovalarını, göllerini, akarsularını; ağaçlarını ve çiçeklerini… Bir zamanlar bu dağlara, yaylalara, ovalara yayılmış medeniyetleri: Kapadokia, Pisidia, Phrygia, Lykia, Kilikia, Kremna, Sagalassos ve diğer uygarlıkları.

  Anadolu’nun Gizemli Yollarında Seyahatnâme II, doğa ile tarihi buluşturan bir *gezi* kitabı. Anadolu’da neyi, nerede yiyeceğinizi ve nasıl konaklayacağınızı değil belki, ama ne göreceğinizin, ön bilgisi olarak mutlaka başvurulması gereken kaynak bir kitap Seyahatname 2.

  Evliya Çelebi gibi yollara düşmeden önce, bir *gezen*in tecrübeleri size ışık tutacaktır.

 • 2. Hamur

Seyahatname 2 Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.