sadsad x
asdasd

Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 - Mektup Ağacı

Tudem Yayınları

Hanzade Servi

99,00 TL
74,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
24,75 TL
Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 - Mektup Ağacı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman ve Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786052854068
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2020
Hanzade Servi
Hanzade Servi
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 - Mektup Ağacı Kısa Özet

  Kimi mucizeler hiç beklemediğiniz anlarda gerçekleşebilir...

  Teknoloji çağı çocuklarını mektup yazma kültürüyle tanıştıran Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk`un merakla beklenen devam kitabı Mektup Ağacı; hayatın getirdiklerini ve götürdüklerini yine mektuplar aracılığıyla paylaşmayı sürdürüyor.

  Hanzade Servi`nin bu eğlenceli romanı, çocukluk günlerini geride bırakmaya hazırlanan bir delikanlının hüzünle, sevinçle ve farklı heyecanlarla sınanan olgunlaşma serüvenini sayfalarına taşıyor.

  Günümüz gerçekliğini, geçmiş güzel günleri anımsatan naif duygular ve unutulmaya yüz tutmuş kimi nostaljik alışkanlıklar eşliğinde sorgulamaya iten yazar; kitapseverlerin yüreğinde, kaçınılmaz bir mektup yazma isteği uyandırıyor.

  Yaşasın! Baler ve ailesi, tam üç yıl sonra Avustralya`dan geri döndü. Üstelik bir kişi çoğalarak... Eski dostumuz, rol aldığı belgesel ve YouTube kanalı sayesinde fenomen olmuş olsa da; aynaya baktığında gördüğü on üç yaşındaki çocuk sanki hiç tanımadığı biri! Son zamanlarda boyu epey uzadı, saçlarının rengi azıcık açıldı, sesi farenjit olmuş bir ördek gibi ve Ruhi adında bir sivilcesi var. Çoktandır Meneviş`e tek bir satır bile yazamadığı için içten içe üzülse de, Tayra`yla dostluğunu ilerletmesi onu az da olsa teselli ediyor. LGS sınavına hazırlık telaşı, eski arkadaşlarıyla yeni hayatına uyum sağlama çabası derken, Baler`in dünyasında işler zorlaşıyor. Aklından bir türlü çıkmayan gizemli kutuyu ve kendisine sürekli kötü yorumlar yazan trol`ü de unutmamak gerek tabii. Baler`in çözmesi gereken pek çok sorun var. Ama öncelikle Çınarlıtepe`ye Meneviş`in heykelini yaptırmak istiyor...

  İlk kitapta yarattığı gizemi ve heyecanı, devam kitabında ustalıkla tırmandıran Hanzade Servi; geçmişle bugünün iletişim alışkanlıkları arasında köprüler kurarken, son yıllarda dijital teknolojiler kullanılarak gerçekleştirilen siber zorbalığa da dikkat çekiyor.

  Güçlü kurgusu ve incelikli anlatımı sayesinde serinin ilk kitabından bağımsız olarak da okunabilecek Mektup Ağacı, yazarına doğrudan mektup yazma olanağı sunarak etkileşimli bir okuma deneyimi yaşatıyor.

 • 2. Hamur

Sevgili Hiç Tanımadığım Çocuk 2 - Mektup Ağacı Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.