299,00 TL
164,45 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
134,55 TL
SENİ ÖZLÜYORUM Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 344
ISBN: 9786053438526
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 101 adet satılmıştır.
Louise Douglas
Louise Douglas
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • SENİ ÖZLÜYORUM Kısa Özet

  eçmiş, daima orada bekleyip geleceği şekillendiriyor…

  Bir kitapçı dükkânında çalışan Fen, hayatını küçük oğlu Connor’a adamıştır ve tamamen kendi içine kapalı bir yaşam sürmektedir. Korkunç bir sırla ve suçluluk duygusuyla yaşayan genç kadının, ailesinden ve evinden uzak bir hayatı vardır ve geçmiş onu kimseyle yakınlaşamayacak kadar korkutmaktadır. Gerçeğin bir gün onu yakalayacağı bilinciyle her an tetiktedir.

  Öte yandan Sean, mükemmel görünen bir hayatın tadını çıkarmaktadır. İşinde başarılıdır, hayallerinin evinde yaşamaktadır. Güzel karısı Belle’i ve altı yaşındaki kızları Amy’yi taparcasına sevmektedir. Ancak bu hayat Belle’in başka birini bulduğunu ve Sean’ın evden gitmesini istediğini söyleyene kadar devam edecektir.

  Şartlar Fen ile Sean’ı bir araya getirdiğinde arkadaşlıkları yavaş yavaş çok daha derin bir ilişkiye dönüşür ve paylaştıkları mutluluk onlara tekrar sevme cesaretini verir.

  Ama tam mutluluğu bulduklarını düşünürken geçmiş onları ayıracak mıdır?

  Seni Özlüyorum, insanın zaaflarla dolu doğasını ve aşkın gücünü mükemmel bir şekilde anlatan bir roman.

  *Hiç ummadığım bir şekilde kalbimi ele geçiren tutkulu ve kalıcı bir aşk hikayesi... Etkileyici ve unutulmaz...  Kitap kulüplerinde uzun süre konuşulacak.* 

  - Kate Bradley

  *Genç bir anne ve terk edilmiş bir adam… Geçmişteki sırların tehdidi altında yaşanan bir aşk... Seni Özlüyorum, baştan sona en derin duygularınıza hitap edecek büyüleyici bir roman.* 

  - Stylist

 • 2. Hamur

SENİ ÖZLÜYORUM Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.