sadsad x
asdasd
35,00 TL
22,75 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
12,25 TL
SEN YOKSUN Hakkında Bilgiler
Türü: Şiir Kitapları
Sayfa Sayısı: 176
ISBN: 9786059508070
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2017
Sencer Olgun
Sencer Olgun
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • SEN YOKSUN Kısa Özet

  İnsanoğlu sosyal bir varlıktır. Gören, duyan, bilen, düşünen ve hisseden... Bildiklerini ve hissettiklerini en iyi iletişim kaynağını kullanarak paylaşır ve yaşatır. Şiir ise insanoğlunun en etkili iletişim aracıdır. İnsana, insan olduğunu hissettiren, insanı diğer insanlarla bütünleştiren, ona sevmeyi, merhameti, yaşamayı öğreten edebî bir metindir.

  Ben de bu duygulardan yola çıkarak *Sen Yoksun* isimli kitabımla girdim şiir dünyasına... *Çocuklar ölmesin, kadınlar çiçektir, bize bir hâl olmuş* gibi şiirlerimle toplumsal yaralarımızdan dem vurmak istedim. *Bayrak, önce vatan, İstanbul, Milli Diriliş* gibi şiirlerimle milli duyguları kabartmak istedim. *Düşünüyorum, yaşamak, sonbahar* gibi şiirlerimle unuttuğumuz yaşam gayemizi hatırlatmak istedim. *Mevlâna, Kerbela, DUA* ile manevi sorumluluklarımızı ortaya koymaya çalıştım. *Babacığım, Anneye Mektup, Ey Sevgili* gibi şiirlerimle aile değerlerini korumak istedim. *Sen Yoksun, Göz Göre Göre, Bekliyorum, Ben Aşkı Sende Öğrendim, Gemileri Yaktım Da Geldim* gibi şiirlerimle ise temiz aşklara, yarım kalmış sevdalara merhem olmak istedim.

  Bu şiirler, birçok yaşanmışlıklar anlatacak sizlere. Okuduklarınız bir anda canlanır gibi olacak gözlerinizin önünde. İster bireysel okuyun, isterse çeşitli programlarda şiir dinletisi şeklinde seslendirin; şiirlerin her gönüle girebilecek bir etkiye sahip olduğunu göreceksiniz.

  Daha şimdiden tüm okurlarıma sevgi ve saygılarımı sunuyorum.

  - Sencer Olgun

 • 2. Hamur

SEN YOKSUN Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.