Sarışın Vampir Serisi Kutulu 5 Kitap

Pegasus Yayınları

Christopher Pike

1.495,00 TL
822,25 TL
%45 indirim
Kazancınız
:
672,75 TL
Sarışın Vampir Serisi Kutulu 5 Kitap Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 2104
ISBN: 9786053437734
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
satis-icon
Satış Rakamları 8 adet satılmıştır.
Christopher Pike
Christopher Pike
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sarışın Vampir Serisi Kutulu 5 Kitap Kısa Özet

  Sarışın Vampir No: 1

  İnsani Arzular, Ölümcül Sonuçlar

  Sevgi, korku ve nefret...

  Bir insanın bunların üçüne birden değil, sadece birine sahip olabileceğini anladım. Eğer birini seviyorsan korku ya da nefreti bilmezsin. Korktuğun zaman, sevgi ya da nefreti hissetmene imkân yok. Ve nefret ettiğindeyse, hayatında sadece nefret olur.

  Beni döndürdü ve sertçe öptü. Kanımın onunkiyle karışmış tadını bir kez daha aldım. *Sonsuza kadar yaşamaya devam edeceğiz,* diye yemin etti. *Sadece evet demen yeterli. Evet demek zorundasın.* Duraksadı ve evime doğru baktı. Bir kez daha söylemesine gerek yoktu; anlamını biliyordum. Yenilmiştim.

  *Evet.*

  Bana sarılarak, *Beni seviyor musun?* diye sordu.

  *Evet.*

  *Yalan söylüyorsun ama önemli değil. Çünkü zamanla seveceksin. Beni sonsuza kadar seveceksin.*

  O gece zaman kaybolmuş, tüm sevgiler lekelenmişti.

  Sarışın Vampir No: 2

  Derin Arzular, Ani Pişmanlık

  Duygusal, savunmasız ve hırçın...

  Birisi hakkında vardığınız her adil hükümle, kendiniz de üç katını hak etmiş olursunuz. Ancak kötü bir hükme vardığınız zaman da üç kez borca girersiniz. İster kraliçe, ister rahip, ister köle olun; hayatın kanunu budur. İyi bir şey yaptığımızda bize üç katıyla döner. Birine zarar verdiğimiz zamansa, kendimize üç katı zarar vermiş oluruz.

  Ben, Alisa, Sita ya da dostum veya âşığım olan sayısız insanın bana hitap ettiği binlerce farklı isim. Hiç var olmamışım gibi olmasından korkuyordum. Hiç vampir olmamışım gibi. Uzun hayatı artık bir sona ulaşan son vampir…

  Sonum başlangıcımı silecekti. Nasıl olduğunu bilmiyordum, ama bunun doğru olduğundan emindim. Ve o sonu seçmem gerekiyordu, çünkü bu kaderimdi.

  Sarışın Vampir No: 3

  Sonsuz Şafak

  Hiç ölmeyecegim ama her an ölebilirim… Bugün bile…

  Alisa, son beş bin yılını yalnız yaşayıp hayatta kalmak için savaşarak geçirmiştir. Bu yalnızlığının içinde, insan olan ailesinin soyundan gelen Teri’yi hayatına sokmaktan kendini alamaz. Ancak Alisa’nın dört bir yanı ölüm ve belayla sarılıdır ve sadece onu tanımak bile Teri’nin hayatını riske atacaktır.

  Alisa’nın duyduğu suçluluk, kendini tehlikeli bir kumpasın içinde bulduğunda daha da büyür. Gizli bir örgüt, Alisa’nın sırrını biliyordur ve güçlerini kendi amaçları için kullanma konusunda hiçbir engel tanımayacaktır. Alisa kime güveneceğini, kiminle mücadele edeceğini ya da kim olacağını bilmemektedir. Kendini ve Teri’yi bu bilinmeyen düşmandan çaresizce korumaya çalışırken, şimdiye dek gördüklerinden çok daha eski ve çok daha ölümcül bir gücü keşfeder…

  Sarışın Vampir No: 4

  Ölümün Gölgesi

  Beş bin yaşındaki vampir Alisa, düşmanlarından çok daha güçlü ve kurnaz olmasına rağmen yeni doğan bir vampirin vücuduna hapsolmuştur ve bitmek bilmeyen bir susuzlukla mücadele etmek zorundadır. Daha da kötüsü, hâkimiyet kurma arzuları gittikçe artan düşmanlarla karşı karşıya kalır.

  Ölümsüz Telar ırkı insanlığın büyük bir kısmını yok edecek bir virüsü yaymak üzeredir. Fakat Alisa ve arkadaşları Telar’ların üstesinden kendi başlarına gelemeyecekleri için gizemli birlik SYK’dan yardım istemek zorunda kalırlar. Ancak SYK’nın da kendi sırları vardır.

  Karşısında iki güçlü düşmana rağmen güvenecek kimsesi olmayan Alisa, onları yenmek için karanlık tarafına inanmak zorundadır. Ama bu, onun hayatına ya da ruhuna mal olabilir…

  Sarışın Vampir No: 5

  Kutsal Sır

  Binlerce yıl yaşadı.

  Sevdi ve kaybetti; öldürdü ve hayat verdi.

  Sita beş bin yıllık ömrü boyunca sayısız tecrübe edinmiş, ölümsüz hayatının her anı varlığının en derinlerine işlemiştir. Sevdiği her insanın, öldürdüğü her kurbanın yüzü sonsuza dek bir parçası olarak kalacaktır. Fakat tuhaf bir biçimde, geçmişine dair hatırlayamadığı olaylar vardır. Milyonlarca insanın ölümünden sorumlu deli bir adamın elinde işkence gördüğü yıllara ait bu anılarsa, insanlık tarihinin en karanlık dönemine ışık tutacaktır. İnsanoğlunun kurtuluşunun anahtarı olabilecek kutsal bir emanetin, antik bir mendilin sırrını çözmek için arkadaşlarıyla yola çıkan Sita, kısa sürede en büyük düşmanın aslında kendi zihni olduğunu fark edecektir.

  Sita’nın hikâyesi destansı bir finalle sona eriyor!

 • 2. Hamur

Sarışın Vampir Serisi Kutulu 5 Kitap Hakkında Yorumlar