J. A. Redmerski Alışveriş Listeme Ekle
- - , bu kitap biraz cinsellik var ama bu yabancılarda normal bişey sırf cinsellik var diye koca kurguyu mahvedemeyiz çok mükemmel bir seri zaten
5/ 5
- - , Kitap sürükleyici, beklediğimden iyiydi. Fakat yayın evinden kaynaklı bazı yazım, noktalama ve baskı hataları vardı.
4/ 5
- - , Nedenini bilmediğim bir şekilde bu kitabı gerçekten çok sevdim. Yazarın anlatım dili olsun, karakterleri olsun gerçekten bütünüyle güzel bir kitaptı. Başta gözüme karakterler çok acımasız gelse de beğendim. Okumanızı tavsiye ediyorum
4/ 5
34.3333333333333
Cilt Durumu 13.9.2017 00:00:00
ISBN 9786059232418
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
31,94 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
20,44 TL
Fiyat Alarmı
 • *Beş yıldız!*

  –The Book Enthusiast

  *Bu seri inanılmaz.*

  –SMI Book Club

  The New York Times, USA Today ve The Wall Street Journal’ın çok satan yazarı J.A. Redmerski’den tutkunun ve hayatta kalma mücadelesinin romanı…

  Sarai henüz on dört yaşındayken annesi tarafından Meksika’daki bir uyuşturucu baronunun yanında yaşamaya zorlanmıştır. Fakat Sarai, normal bir hayatın ne demek olduğunu unutmasına rağmen, zorla alıkonulduğu evden kaçma umudunu da hiç yitirmemiştir.

  Soğukkanlı bir katil olan Victor da tıpkı Sarai gibi çocukluğundan beri hep ölüme ve şiddete tanık olmuştur. Victor öldüreceği yeni hedefiyle ilgili bilgi almak için Sarai’ın bulunduğu yere geldiğinde genç kız ,buradan kaçabilmek için elindeki tek fırsatın bu adam olduğunu anlar. Ne var ki, işler Sarai’ın planladığı gibi gitmez ve tehlikeli bir adamın elinden kaçarken, kendini Tucson’a giden bir kamyonun arkasında değil, bambaşka tehlikelerin içinde bulur.

  Firar sırasında Victor içgüdülerinin etkisindeki kişiliğinden sıyrılır, vicdanının sesini dinler ve Sarai’a yardım etmeye karar verir. Çift birbirine gittikçe yakınlaşırken, Victor kızı korumak için her şeyini, hatta herkes gibi Sarai’ın ölmesini isteyen erkek kardeşi Niklas’la aralarındaki ilişkiyi bile tehlikeye atar.

  Victor ve Sarai birbirlerine olan güvenlerini arttırırken, aralarındaki uyuşmazlıklar da zamanla azalmaya başlar. Peki Victor’un kaba kuvvete dayanan yetenekleri ve tecrübesi Sarai’ın hayatta kalmasına yetecek midir?

  Bu kitap Sarai ve Victor’un hikâyesidir.

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.