sadsad x
asdasd

Şantiyede Olay Var!

YEM Yayın

Firuzan Baytop

150,00 TL
108,00 TL
%28 indirim
Kazancınız
:
42,00 TL
Şantiyede Olay Var! Hakkında Bilgiler
Türü: Öykü Kitapları
Sayfa Sayısı: 104
ISBN: 9786058136656
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2018
Firuzan Baytop
Firuzan Baytop
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Şantiyede Olay Var! Kısa Özet

    Firuzan BaytopŞantiyede Olay Var!, Firuzan Baytop`un, 50 yılı aşkın bir süreye yayılan uluslararası şantiye deneyimlerinden süzülen ders alınacak sıradışı öyküleri okuyucuya aktarmayı hedefliyor.

    Bir şantiyede çalışmaya başladıkları andan itibaren mimarların, mühendislerin, teknisyenlerin başlarına neler gelir? Ne gibi sorunlarla, olaylarla karşılaşabilirler? Bunları önceden kestirmenin elbette olanağı yok. Ancak kitap, öğretici ve akılda kalıcı kimi deneyimleri aktardığından, bu yönüyle, şantiyede çalışmaya başlayan kişiler için vazgeçilmez bir rehber olma niteliği taşıyor.

    Firuzan Baytop, Türkiye`deki ve yurtdışındaki muhtelif yapı üretim süreçlerinde, farklı kurum ve kişilerle birlikte edindiği uygulama deneyimlerinden yararlanarak hazırladığı kitap aracılığıyla, özellikle genç meslektaşlarına şöyle sesleniyor: *Ben burada 53 yıllık şantiye yaşantımda başımdan geçen olayların ve karşılaştığım problemlerin örnek oluşturabilecek, sıradışı bir bölümünü sizlere sunuyorum. Ki, şantiye yaşamına hazırlıklı olasınız, şaşırmayasınız ve de en önemlisi kendinize dersler çıkarasınız.*Bu kitap, yazarın bir şantiyeyi kurmanın ve yönetmenin esaslarını anlattığı Şantiye Yönetimi adlı kitabındaki bilgileri destekleyici anılardan oluşmaktadır ve bu niteliğiyle de onların tamamlayıcısıdır. O nedenle iki kitabın birlikte kullanılması önerilir.

  • 2. Hamur

Şantiyede Olay Var! Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.