SANRILAR VE DÜĞÜMLER

Martı Yayınları

Rob Scotton

37,00 TL
18,50 TL
%50 indirim
Kazancınız
:
18,50 TL
SANRILAR VE DÜĞÜMLER Hakkında Bilgiler
Türü: Polisiye Romanlar
Sayfa Sayısı: 528
ISBN: 9786053487739
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2015
satis-icon
Satış Rakamları 61 adet satılmıştır.
Rob Scotton
Rob Scotton
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • SANRILAR VE DÜĞÜMLER Kısa Özet

  Geçmiş bulaşıcıdır...

  Kız kardeşinin ölümünden dolayı kendini suçlayan ve sürekli sanrılar görmeye başlayan genç bir dedektif… Yaşlı bir çifte ait olduğu anlaşılan; biri mumyalanmış, diğeri kedi kumuna gömülü halde bulunan iki ceset… Ölen çiftin zeka geriliği bulunan elli yaşındaki kayıp kızları…

  Ortada iki ceset ve kayıp bir kadın vardır. Dedektif Samuel Doyle, namıdiğer Denizci, kafa karıştırıcı ipuçları, birbirine girmiş düğümler halinde çözülmeyi beklerken nereden başlayacağını bilemez haldedir. Bu süreçte, hayatını etkisi altına alan sanrılar genç adamın işini daha da zorlaştırır. Diğer yandan, Denizci bu esrarengiz olayı aydınlatabilirse geçmişiyle ve kendisiyle yüzleşebileceğinden henüz habersizdir.

  "Daha önce okuduğunuz polisiye-gerilim tarzı romanlarda görmeye alışık olmadığınız bir mizahi üslup, bu kitabı diğerlerinden ayıran özelliklerden yalnızca biri."

  - Guardian

  "Sanrılar, pişmanlıklar ve geride bırakılamayan bir geçmiş... Sıra dışı bu hikâyeyi okurken gerilimin doruklarında gezineceksiniz."

  - Amazon

  "Hikayedeki düğümleri Denizci`yle birlikte çözmeye çalışırken kendinizi en az onun kadar köşeye sıkışmış hissedeceksiniz ."

  - Goodreads

   

 • 2. Hamur

SANRILAR VE DÜĞÜMLER Hakkında Yorumlar