sadsad x
asdasd

Sanki Gerçek 6 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Denemesi

Okyanus Yayınları

Kolektif

96,00 TL
62,40 TL
%35 indirim
Kazancınız
:
33,60 TL
Sanki Gerçek 6 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Denemesi Hakkında Bilgiler
Türü: Diğer Sınavlara Hazırlık Kitapları
Sayfa Sayısı: 192
ISBN: 9786057832832
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Kolektif
Kolektif
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sanki Gerçek 6 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Denemesi Kısa Özet

  Sevgili Öğrencimiz,

  Son yıllarda Yükseköğretim Kurumları Sınavı (YKS)’nda en büyük değişiklik Temel Yeterlilik Testi (TYT)’nin Matematik sorularında oldu. TYT Matematikte çıkan soruların büyük çoğunluğu Yeni Tarz dediğimiz hayatın içinden örneklendirilen ve görselliği ön planda tutan sorulardan oluşmaktaydı. YKS’nin Alan Yeterlilik Testi (AYT)’nde ise Matematik ve Fizik branşlarında az da olsa soru tarzlarının değiştiğini gözlemledik. Okyanus Yayıncılık olarak tüm ürünlerimizi hem MEB’in kazanımlarına hem de ÖSYM’nin yeni sınav sistemine uygun bir şekilde hazırlamaktayız.

  Elinizdeki 6 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Deneme Seti, YKS sisteminin müfredatına tamamen uygun olup ÖSYM’nin geçmişte karşılaştığımız klasik soru tiplerinin yanında Yeni Tarz Sorular da içermektedir. Zorluk düzeyi orta seviye olan 6 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Denemesi ÖSYM ayarında hazırlanmıştır. Öğrencilerin başarılarını artırması için bu deneme setini çözmesini öneriyoruz. Sanki Gerçek AYT deneme setimizin, siz değerli öğrencilere fayda sağlasın diye uzman yazarlarımızın büyük emeği sonucunda ortaya çıkmıştır.

  Denemedeki tüm sorular yazarlarımız tarafından dijital ortamda çözülmüştür. Çözüm videolarına Play Store veya App Store üzerinden *Okyanus Video Çözüm* yazarak uygulamayı indirip daha sonra denemedeki barkotları akıllı telefon veya tabletinize okutarak ulaşabilirsiniz. Ya da karekodun altındaki kodları
  www.akilliogretim.com adresindeki arama modülüne yazarak da ulaşabilirsiniz. Ayrıca denemenizi çözdükten sonra Play Store veya App Store üzerinden *Okyanus Optik Okuma* uygulamasını indirerek deneme sonucunuzu anında öğrenebilirsiniz.

 • 1. Hamur

Sanki Gerçek 6 AYT Eşit Ağırlık - Sözel Denemesi Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.