sadsad x
asdasd

Sanatçı Burada Ne Anlatmak İstemiş? (Müze Maketi ve Çıkartma Hediyeli)

Cilt Durumu Ciltli
Sayfa Sayısı 112
ISBN 9786056883552
Tüm Siparişlerde KARGO 1 LİRA!
62,00 TL %28
bkmkitap.com
Fiyatı
44,64 TL
Fiyat Alarmı
Paylaş:
  • Sanatçı Burada Ne Anlatmak İstemiş? (Müze Maketi ve Çıkartma Hediyeli) Kısa Özet

    Bir sanat müzesini gezerken veya bir kitapta ünlü ressamların tablolarıyla karşılaştığında, içinden *Sanatçı burada ne anlatmak istemiş* sorusu geçiyor mu? O zaman doğru yerdesin.

    Bu kitap bir sanat atlası. Başka bir deyişle, senin küçük sanat müzen. Dünyanın dört bir yanındaki müzelerden eserler, senin için burada toplandı. Kitaptaki her bölüm seni başka bir salona götürecek. Her salonda başka bir ressamı, farklı sanat akımlarını ve onların birbirinden ilham verici hikâyelerini okuyacaksın. Sayfalar arasında tarih öncesinden, 20. yüzyıla kadar sanatın serüvenini izlerken içindeki sanatçı ruh da kıpır kıpır olmaya başlayabilir. Artık enstalasyon, barok, fresk, kübizm, empresyonizm gibi havalı kelimeler de hayatının bir parçası hâline gelecek.

    Leonardo Da Vinci’den Frida Kahlo’ya, Rembrandt’tan Osman Hamdi’ye, Andy Warhol’dan Matisse’e, Monet’den Matrakçı Nasuh’a, Vigee’den Van Gogh’a kadar birçok sanatçının hem hayat hikâyeleri hem de eserlerinin hikâyeleri bu iki kapak arasındaki müzede!

    Bitmedi! Müzenin çıkışında seni bir sürpriz bekliyor: Sayfalar boyunca gezip gördüğün eserlerin çıkartmaları ve tamamen sana ait bir müze duvarı. Müzeni istediğin gibi dizayn edebilirsin. Yılın her günü senin için açık olacak bu müzeyi istediğin zaman gezebilir, isteyenlere sanat turu yaptırabilirsin!

Sanatçı Burada Ne Anlatmak İstemiş? (Müze Maketi ve Çıkartma Hediyeli) Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.