sadsad x
asdasd
24,07 TL
19,50 TL
%19 indirim
Kazancınız
:
4,57 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sanat İçin Cinayet Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 440
ISBN: 9786055002404
Kapak: Ciltsiz
David Morrell
David Morrell
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sanat İçin Cinayet Kısa Özet

  1811 yılının Ratcliffe Kara Yolu cinayetleri, zamanının en şöhretli toplu cinayetleriydi. Asla tam olarak aydınlatılamayan bu cinayetler, Londra’yı ve İngiltere’nin tamamını paniğin eşiğine getirmişti.

  Otuz üç yıl sonra, aynı derecede kötü şöhretli *afyonkeş* Thomas De Quincey, Londra’ya geri döner. De Quincey’in adı, itiraflarının yanı sıra, cinayetlere ilişkin skandal yaratan *Güzel Sanatların Bir Dalı Olarak Cinayet* adlı romanı yüzünden de kötüye çıkmıştır. Gelişinden günler sonra bir aile, daha önceki cinayetlerle aynı korkunç şekilde öldürülür. Öyle görünmektedir ki birisi, romanı bir ilham –ve bir plan olarak kullanmaktadır. Ve De Quincey de kaçınılmaz olarak şüpheli kişidir. Kızı Emily ve iki kararlı Scotland Yard dedektifi ile birlikte, daha fazla kan dökülmeden ve Londra’nın ta kendisi bir sonraki kurban olmadan gerçeği açığa çıkarmalıdır.

  Dan Simmons’ın Kabus, Matthew Pearl’ün Dante Kulübü ve Caleb Carr’ın Ruh Avcısı adlı romanlarını andıran heyecan dolu bir gerilim olan Sanat İçin Cinayet’te; gazyağının aydınlattığı Londra, edebî bir yıldız ile kaçık bir katil arasındaki savaş alanına dönüyor.

  *Güzel bir şekilde yazılmış, çetrefille kurgulanmış ve unutulmaz karakterlerle dolu. Bir şaheser.*
  -Douglas Preston,

  David Morrell, en çok, Rambo karakterini ilk kez ortaya çıkaran 1972 tarihli İlk Kan adlı eseri ile bilinir. Bir ‘Edgar, Antony ve Macavity’ ödülü adayı olan Morrell, ITW’nin saygın ödülü ‘Thriller Master Award’ın da sahibidir.

Sanat İçin Cinayet Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.