Sana Emanet Anne Tarifleri

ISBN 9786050952261
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
38,89 TL %30
bkmkitap.com
Fiyatı
27,22 TL
Fiyat Alarmı
 • Hamurişi bir sanattır. Bilgi, beceri ve deneyim ister.

  Hal böyle olunca hemen herkes öncesinde denenmiş, tadılmış tarifleri mutfağında hazırlamayı tercih eder. Bir de kullandığı undan, yağdan vazgeçemeyenler var ki onların tarifleri daha bir lezzet garantilidir.

  1953 yılından beri Türk kadınının mutfağında yer alan Sana’nın hikayesi de işte böyle bir şey. Tarifler yazılırken sıra yağa geldiğinde *1 paket Sana* ifadesini o sır gibi saklanan tarif defterlerinde çok sık görmüşsünüzdür.

  Biz bu defterleri özenle okuduk ve seçtiklerimizi tek tek pişirerek, seçerek sizlerle paylaşacağımız bir kitap haline getirdik. Annelerin kızlarına, torunlarına bir aile damak tadı mirası olan bu reçetelerin içinden tatlı-tuzlu hamurişleri ile mutfağınızda bir başucu kitabı olabilecek bir yayın hazırladık. Sadece çay saatleri değil, kahvaltılar, öğle ve akşam yemekleri ile özel günleriniz için sofranızı donatacak tariflere yer verdik. Doğru ölçüler, doğru pişirme ve sunum yöntemlerinin de vurgulandığı kitapta yer alan tariflerin hepsi öncesinde ehil ellerde denenmiş ve tadılmış. Kaçırmayın!

   

   

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.