sadsad x
asdasd
68,50 TL
14,90 TL
%78 indirim
Kazancınız
:
53,60 TL
Saklan Kaç Vur Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 296
ISBN: 9786055134600
Kapak: Ciltsiz
Nic Pizzolatto
Nic Pizzolatto
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Saklan Kaç Vur Kısa Özet

  "Geçmiş Yok. Gelecek Yok. Kaybedecek Hiçbir Şey Yok." 5 dalda Emmy ödüllü HBO dizisi True Detective’in yaratıcısı, yazarı ve yapımcısından gerilim dolu bir polisiye!

  Ölümcül bir hastalığı olduğunu öğrendiği gün Roy Cady, tehlikeli bir tefeci olan patronunun onu öldürmek istediğini hisseder. Patronunun çetesi tarafından *acımasız* olarak bilinen; uzun saçı, sakalı ve kovboy çizmelerinden dolayı *Big Country* diye çağrılan Roy, rutin bir görevin ölümcül bir tuzak olabileceğine karşı hazırlıklıdır. Ve öyle de olur… Fakat işler hiç de beklenildiği gibi gitmez ve Roy gönderildiği evden sağ çıkarken, onu öldürmek için tutulan katillerin hepsi Roy’un gazabına uğrar. Roy, kaçmadan önce dairede iki kadının olduğunu farkeder. Birinin hala nefes alırken, korkmuş ve meydan okuyan gözlerinde bir şey görür ve kaderini belirleyecek kararı verir. New Orleans’dan, Galveston, Teksas’a kaçarken yanına onu da alır; mantığa sığmayan ama kaçınılmaz bir harekettir bu. Rocky, çok genç, çok sert ve çok seksi bir kadın ama aynı zamanda tam bir baş belasıdır. Roy, Rocky ve Rocky’nin kız kardeşi ile birlikte Galveston’ın eski püskü barlarında; tehlikeli serserilerin, kamyonetlerin ve kül olmuş umutların dünyasında, ucuz ve pis otellerde saklanır. Kendilerini güvende hissettikleri hiçbir an uzun sürmez. Rocky’nin, Roy’u pençesine alacak ve bundan sonra hep ona zarar verecek bir hikayesi vardır.

  *Sert bir adamın lirik sesinden sersemletici bir kara roman."
  -The Dallas Morning News

  *Sımsıkı dokunarak yazılmış. Benim için haftanın kitabı.*
  -San Francisco Book Review

  *Alt dünyalara ait göz kamaştıran bir rüya, dayanılmaz bir güzellik… Kırılmışlara, hiç olmamışlara, kaybolmuş, ama birinin -herhangi birinin- gelip onları bulmasını bekleyenlerebir ağıt.*
  -Dennis Lehane, The New York Times Book Review

Saklan Kaç Vur Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.