sadsad x
asdasd

Saint Benoit’nın Çanları

MD Basım

Tufan Türenç

65,00 TL
52,00 TL
%20 indirim
Kazancınız
:
13,00 TL
Saint Benoit’nın Çanları Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 320
ISBN: 9786050665376
Kapak: Ciltsiz
Tufan Türenç
Tufan Türenç
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Saint Benoit’nın Çanları Kısa Özet

  Kitap yazarlarının kafalarında bir sürü konu vardır. Önemli olan o konuları canlandırabilmektir. *Saint Benoit (Sen Benua) konusu belleğimin derinliklerinde kalmış olmalı ki, hiç aklıma gelmemişti. Oysa Saint Benoit benim kültür ve düşünsel dünyamı yaratan okulumdur. O okulda dürüstlüğün, ilkeli olmanın insan karakterinin birincil kuralı olduğunu öğrendik ve öğle yetiştik. 
  Saint Benoit’da yaşadıklarımız, öğrendiklerimiz geleceğimizi etkilemiştir. Bunun değerini yaşama atıldığımız zaman anladık.
  Bir gün neden, nasıl oldu ise Saint Benoit’yı yazmak vazgeçilmez bir tutku gibi kafama yerleşiverdi. O an kitabın adı kafamda belirlendi: *Saint Benoit’nın Çanları.* 
  Saint Benoit’nın romanını okurken öğrencilerin nasıl bir disiplinden geçirildiğini, onların nasıl büyük bir kültürle donatıldığını, yalan söylememeyi, daima dürüst olmayı şaşmaz bir ilke olarak kabul ettiklerini göreceksiniz.
  Ancak Saint Benoit’yı yazmak hiç de kolay değildi. Türkiye’nin en eski okulunun bugünlere nasıl geldiğini araştırmak zordu ama büyük bir zevkti.

Saint Benoit’nın Çanları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.