450,00 TL
301,50 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
148,50 TL
Sahte Bayrak Operasyonu Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 568
ISBN: 9786259444642
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2024
satis-icon
Satış Rakamları 2 adet satılmıştır.
Mustafa Ali Yurdupak
Mustafa Ali Yurdupak
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sahte Bayrak Operasyonu Kısa Özet

  “1890`ların Anadolu`sunda trajik bir olayla kurulan zemberek, yarım yüzyıl sonra İngiliz istihbaratının Stalin’in zokasını yutması sonucunda boşalmış, bu olayın tetiklediği entrikalar zinciri, Cumhuriyetimize yönelen en büyük komploya dönüşmüştür.

  Genç Cumhuriyete karşı düzenlenen amansız komployu önlemek, Rusya ile İngiltere gibi devlerin istihbarat savaşında ülkesini bir piyon olmaktan kurtarmak, Başkumandan Atatürk’ün bizatihi emriyle Milli Emniyet Hizmeti (MAH) Riyaseti’nin deneyimli ajanlarından Amcabey lakaplı Münir Şekip Alkan’a düşer.

  1930`ların Türkiye`sinden, Lübnan`a; İngiltere`den Sovyetler Birliği`ne kadar uzanan gerilim dolu bir istihbarat savaşı ihanet, intikam ve aşkla karmaşıklaşan karanlık labirente evrilirken MAH Riyaseti istihbaratçıları; gözlerini budaktan sakınmayan cesaretleri ve kıvrak zekâları sayesinde vatan savunmasının gizli kahramanları olarak ülkemizin gizli tarihine yazılırlar.

  “Sahte Bayrak Operasyonu” romanı, deneyimli bürokrat Mustafa Ali Yurdupak tarafından en derin istihbarat ve casusluk tarihi araştırmaları sonucunda kaleme alındı.

 • 2. Hamur

Sahte Bayrak Operasyonu Hakkında Yorumlar