Sağlıklı Yaşam İçin Erken Tanı Rehberi Korku Değil Bilmek Seni Yaşatır

Akademisyen Kitabevi

Cengiz Yakıncı

150,00 TL
129,00 TL
%14 indirim
Kazancınız
:
21,00 TL
Sağlıklı Yaşam İçin Erken Tanı Rehberi Korku Değil Bilmek Seni Yaşatır Hakkında Bilgiler
Türü: Sağlık Başvuru Kitapları
Sayfa Sayısı: 266
ISBN: 9786054649990
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 1. Hamur
Basım Tarihi 2015
Cengiz Yakıncı
Cengiz Yakıncı
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Sağlıklı Yaşam İçin Erken Tanı Rehberi Korku Değil Bilmek Seni Yaşatır Kısa Özet

  Sevgili oKur,

  Eline aldığın bu eser farkındalık oluşturma çabası ile yazıldı. Bilgi çokluğuna rağmen bilgi kirliliğinin fazlası ile yaşandığı günümüzde, sağlıklı bir kaynaktan sağlıklı bilgiler alabilmen için bir araya geldi onlarca kalem. Sağlığınla ilgili geç kalınmış anlara duyduğun pişmanlığın yeni bir keşke ile taçlandırılmaması için yazıldı her bir konu. Birçoğunuz geç farkettiğiniz hastalıklara teslim ettiniz sevdiklerinizi. "Keşke" dediniz arkalarından, keşke daha erken farketseydik acılarının nedenini, keşke hastalıklar sevdiklerimizi alıp götürmeden bağlayabilseydik onları hayata. Popüler sağlık bilgileri sunmak değil amacımız, tılsımlar da sunmadık sana, senin ve sevdiklerinin hayatlarını kurtaracak ipuçlarını serpiştirdik sayfalarımıza.

  Hastalıkların erken tanısını koyabilmek çoğu zaman cankurtaran vazifesi görür bizler için. Hastalıklara geç kalınmadan ad konulması tedavi şansını artırır, tedavi giderlerini azaltır, yaşam kalitesini artırıp ölüm riskini en aza indirir. Doku ve organ kayıplarının önüne geçer. Erken tanı, insanları hayata sıkı zincirlerle bağlar. Sağlık okuryazarlığımız arttıkça hastalıklar bedenlerimizde yol almadan onlara dur ihtarı gönderebiliriz. "Dur ve daha fazla hareket etme!"

  Sevgili okur, bu kitabı aldıysan eline, sen de bizimle aynı yoldasın demektir. Sağlık konusu salt bu meslekle ilgilenen insanların değil, birey olarak senin ve toplumun tamamının odaklanması gereken önemli bir konu. Sağlık okuryazarlığı bilinci ile sağlık ve sağlık sektörü dışında yer alan, hedef kitlesi toplumun önemli bir kesimi olan, hastalıklara erken tanı konulması çabalarına katkı sunmayı hedefleyen bu eser, senin için ve sevdiğin her nefes için yol gösterici olsun.

  Unutma, sağlığın senin en büyük mucizen!..

 • 1. Hamur

Sağlıklı Yaşam İçin Erken Tanı Rehberi Korku Değil Bilmek Seni Yaşatır Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.