sadsad x
asdasd
20,46 TL
15,35 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,12 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Sabah Çiçekleri Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 232
ISBN: 9786051804064
Kapak: Ciltsiz
Ali Kazanpınar
Ali Kazanpınar
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Sabah Çiçekleri Kısa Özet

  Değerli okuyucular;

  Elinizdeki bu kitapta, modern grafiti tarzında yazılan çeşitli konulardaki aforizmalarım ile acımasız hayatın akışına ve olaylara mizah penceresinden bakılmaya çalışılmıştır.
  Bütün kitaplarım; yaptığım her işin, her araştırma ve incelememin, her gözlemin, her durumun, her ortamın, kısaca hayatın ve hayatların her kesitinin, ayrı ayrı ruh ve beyinle yorumlanmasının sonuçlarını, günlük ve düzenli olarak yazdığım ajandalarımdaki notlarımın harmanlanmasının hâsılatından oluşturulmuştur. Hayatın her anı ile hayatta yaşanan her artı ve eksinin, mutlaka ruhsal ve beyinsel değerlendirmesi ile yorumu yapılmalı ve dersler çıkartılmalıdır; aksi halde *sorumlu değil, sorunlu yaşarız* kanaatindeyim.

  Kitabı hazırlarken; alt yapı, tesis ve eğitim üçgenindeki rutin imkansızlıklar nedenleriyle, modern hayatın hızına, kısa sürede çabuk ve kalıcı uyum sağlayamamaktan kaynaklanan stres depozitlerine karşı; en büyük ve en güçlü silahımız olan gülümseme ışınlarını, koruma kalkanı olarak kullanmayı düstur sayarak, yola çıktım.

  Kitaba adını veren Sabah Çiçekleri; sadece sabahları açıp öğleye doğru solması, sürekli güneşe bakması ve megafona benzeyen şekilleri ile bana, değerli fikir ve düşüncelerin etkili periyodunu anımsatmaktadırlar. Bence fikirler de; aynen sabah çiçekleri gibi her sabah doğarlar, sanki megafonla haykırılmak isterler, öğleye doğru da geçerliliklerini yitirirler kanaatindeyim. Sabah kavramı; herhangi bir işin acemilik ve prototip safhalarından sonra, seri olarak piyasalardaki yoluna sevk edildiği ustalık prensiplerini anlatmaktadır.

Sabah Çiçekleri Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.