sadsad x
asdasd
15,00
11,85
%21 indirim
Rüzgar Savaşçısı Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 190
ISBN: 9786054467433
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Jon Messenger
Jon Messenger
Devamı
Kampanya

Rüzgar Savaşçısı Hakkında Yorumlar

  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Rüzgar Savaşçısı Kısa Özet

    Sakin White Halls Kenti, tehlikeli bir sır saklamaktadır. Güzel bir sokakta, sevimli, küçük bir parkın iki ev aşağısında, bir verandayla çevrili, küçük huzurlu bir evde, oldukça normal görünen bir aile yaşamaktadır. Yirmi yaşındaki oğulları Xander hâlâ ailesiyle birlikte yaşıyor olsa da, kendisi bir üniversite öğrencisidir ve okulun en havalı kızlar birliğinin başkanıyla çıkmaktadır. Buraya kadar her şey son derece… Normal.

    Ancak bir gün bir adam, bir otobüs kazasından mucize eseri kurtulduğunda Xander’ın yaşamı, bileğinin bir hareketiyle yaratabildiği kasırgaların hayat bulmuş haline dönüşür. Kendisi bu mükâfatı istese de istemese de, Xander hayatta kalmak istiyorsa bu *süper gücü* kullanmayı hemen öğrenmek zorundadır. Çünkü Xander, nesli tükenmek üzere olan bir topluluğun üyesidir ve bu sakin şehir birdenbire yepyeni, sarışın, ateşi silah gibi kullanabilen insanlarla dolduğunda, hiç kimse kendini güvende hissetmeyecektir. Özellikle de Xander.

    Bu sarışınlardan birinin, Xander’ın hayatında gördüğü en güzel kız olması da, durumu kolaylaştırmaz. Xander ona karşı hissettiği ani çekimi inkar edemez, Bu yüzden kız onu öldürmeye çalıştığında, işler gittikçe karışmaya başlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.