sadsad x
asdasd

Rüyamdaki Aşklarım...

Tilki Kitap

Hasan Ertekin

72,00 TL
48,24 TL
%33 indirim
Kazancınız
:
23,76 TL
Rüyamdaki Aşklarım... Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 472
ISBN: 9786257190671
Kapak: Ciltsiz
Hasan Ertekin
Hasan Ertekin
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
  • Ürün Özellikleri
  • Ödeme Seçenekleri
  • Rüyamdaki Aşklarım... Kısa Özet

    Akif, uyuduktan sonra rüya görmeye başlar. Rüyasında Helin, Cennet`in elinden tutar ve Akif`in yanına götürür. Akif, elini uzatır. Cennet, elini tutar. Helin, Akif`e `Sana sabırlı olman gerektiğini ve bu sabırla rüyandaki aşkına kavuşacağını söylemiştim,` der. Akif, Helin`e `Sen de Cennet de benim rüyamdaki aşklarımsınız,` der ve uykudan uyanır.

    Siz değerli okurlarım, bu kitabı elinize alıp kapağını açtığınız zaman lütfen içeri giriniz. Her mutluluğun, her vuslatın ve yaşanan her güzel şeyin sabırla olacağını göreceksiniz. Gerçek aşkı bulmuş fakat kavuşamamış iki gencin sabrı, hasta olan kişinin iyileşmek için sabırlı olması, bir babanın çocuğunu sabırla büyütmesi, iki kişinin iş kurup birbirlerine karşı sabırlı olması, anne ve babaya karşı sabırlı olunması, bir kardeşin abiye abinin de kardeşe karşı sabırlı olması, çalışılan yerde işverene karşı sabırlı olunması ve yapılan iş ne olursa olsun, hangi meslek olursa olsun sabırla yapılması güzelliklerle sonuçlanacaktır. Yani benim bu romanda anlattığım sabrın ne denli önemli olduğudur.

    Kendimi tanıtayım sizlere. Ben 1967`de Bingöl Karlıova`da dünyaya geldim. Ortaokul ve lise eğitimimi Bingöl Karlıova`da yaptım. Daha sonra bir yıl turizm ve otelcilik okudum ancak bazı sebeplerden dolayı eğitimime ara vermek zorunda kaldım. Askerlik vazifemi yaptıktan sonra evlendim ve 3 çocuk babasıyım. İstanbul`da 13-14 yıl esnaflık yaptım ve sonrasında Antalya`ya yerleştim. Şu an Antalya Manavgat`ta turizm işiyle hayatımı devam ettirmekteyim.

Rüyamdaki Aşklarım... Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.