sadsad x
asdasd

Rüya Yorumları

Omega
20,00 TL
15,00 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
5,00 TL
Rüya Yorumları Hakkında Bilgiler
Türü: Astroloji-Fal- Rüya
Sayfa Sayısı: 335
ISBN: 9789754685237
Kapak: Ciltsiz
Sevinç Aksoy
Sevinç Aksoy
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Rüya Yorumları Kısa Özet

  "Rüya" olarak adlandırdığımız şeyin, gizli bir dili olduğuna inanıor, ancak bunların şu "maddi dünya" da ne ifade ettiğini tam olarak çözemiyor musunuz?

  Rüyaların geleceği aydınlattığı görüşündesiniz, ama bunun yöntemini, yordamını bimiyorsunuz öyle mi?

  Sizin için de rüyalar, engellenmiş arzuların dışavurumu ya da her şeye kadir olanın mesaj aktarma biçimi, ne var ki, her kodunda bir çözücüsü olduğu kanaatindesiniz; tek sksiniz, elinizde bir şifre kırıcı (çözücü) ya da kılavuz, değil mi?

  Bu kitap, yukarıda dile getirilen sorunları, olabildiğince açık bir dille anlatıyor. Hangi rüyaların neyi işaret ettiğini, bunları nasıl yorumlamak gerektiğini; hangisinin yakın, hangisinin uzak geleceği müjdelediğini; rüyaları hangi prensiplere göre yorumlamanın doğru olduğunu gösteriyor. Rüya sembollerine, farklı açılardan bakarak, ya en anlamsız gibi görünenlerde dahi bir anlam olabileceğini ortaya çıkarıyor ya da çeşitliliğin yorumlarda ne kadar önemli olduğunu fark etmemizi sağlıyor. Üstelik hem klasik hem de çağdaş sembollere yer vermesi, her yaştan her kuşaktan kişiye hitap diyor.

  Bu kadar küçük bir kitaba, bu kadar çok seyin nasıl sığdırıldığına şaşıracak; okudukça, doğru ve güvenilir bir kaynağa kavuşmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Rüya Yorumları Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.