Mehmet Genç Alışveriş Listeme Ekle
- Ve seyyah devam ediyor! - , Gitmek istediğim yerlere giden bu adamın yazılarını okuyup çektiği fotoğrafları kar kare incelemek muazzam!
3/ 5
13
Sayfa Sayısı 416566
ISBN 9786052064061
Tüm Ürünlerde KARGO BEDAVA!
45,37 TL %36
bkmkitap.com
Fiyatı
29,04 TL
Fiyat Alarmı
  • Dünyayı karış karış gezmeye başlayıp, kısa sürede Rotasız Seyyah adıyla internette fenomen haline gelen, fotoğraf projeleriyle gerek yurt içinde, gerekse BBC, The Telegraph ve Der Spiegel gibi gazete ve dergilerde adından söz ettiren Mehmet Genç, büyük beğeni toplayan ilk kitabının ardından yeni maceralarıyla bir kez daha okurların karşısına çıkıyor.

    Sizler de bu kitabı okurken Tacikistan’ın Pamir Dağları’nda yaşayan Pamir Kırgızı Türklerinin çadırlarına misafir olup, Kırgızistan’daki 7134 metre rakımlı Lenin Zirvesi’ne tırmanacak; Afganistan’daki bir Taliban karargâhına girip,  belki en az Mehmet kadar korkup heyecanlanacaksınız. İran polisleri tarafından ajan olduğu düşünülerek sorguya çekildiğinde şaşkınlığınızı gizleyemeyecek, çadırlarda yaşayan Kaşkay Türkleriyle yaptığı Türkçe sohbetlere dâhil olduğunuzda ise yüzünüzün güldüğünü fark edeceksiniz.

    Ve öyle umuyoruz ki Mehmet'le beraber siz de gezecek, bolca görecek ve çok şey öğreneceksiniz…

Yorumlar
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.