sadsad x
asdasd
42,00 TL
28,78 TL
%31 indirim
Kazancınız
:
13,22 TL
Alışveriş Listeme Ekle
Roma'ya Karşı Galyalılar Hakkında Bilgiler
Türü: Tarih Araştırma ve İnceleme Kitapları
Sayfa Sayısı: 412
ISBN: 9786052339343
Kapak: Ciltsiz
Esat Arslan
Esat Arslan
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Roma'ya Karşı Galyalılar Kısa Özet

  Yeryüzü bugünkünden daha zor günler yaşadı. Fakat her seferinde insanlığa bir gelecek ufku çizecek düşünürleri olmuştu. Bugün yok. İslam alemi bugünkünden daha büyük buhranlar yaşadı. Fakat deizm tartışmalarının gösterdiği üzere bugünkü düşünsel krizinin bir öncesi yok.

  Türkiye bugünkünden daha sıkıntılı dönemler atlattı. Fakat bugün ona ümit verecek bir fikri yok. Ve hepsinden ötesi Amerikan İmparatorluğunun taşıyıcısı olduğu çağdaş dünya sistemi tüketimcilik ve hedonizm etrafında örgütlenmiş bir yaşam hikayesi için çabalamak dışında hayal kurma yetimizi tamamen dumura uğratmış durumda.

  Geleceğin nelere gebe olduğunu bilmiyoruz. Ve günümüzün kriz ortamında bilinçlerimizi tamamen meşgul eden yüzeydeki gündelik olaylar evreninden bir adım geriye çekilip sorunların derin kaynaklarını, etkisini uzun vadede gösteren derin dönüşümleri ve sorunlarımızı çözmek için gereken bilinç, davranış ve tahayyül dönüşümlerini etüt edemiyoruz. Oysa eğer bugün yaşadığımız ve misli tarihte görülmemiş küreselleşme süreçlerinden alnımızın akıyla çıkacaksak ciddi bir paradigma dönüşümüne muhtacız.

  Güzel bir gelecek tahayyülünün bir arada tuttuğu bağımsız denemelerden oluşan bu kusurlu kitap bir insan, bir Müslüman ve bir Türkiyeli olarak geleceğin güzel toplumuna giden yolun inşa edilmesi çabasına mütevazi bir katkı olarak kaleme alınmıştır.

Roma'ya Karşı Galyalılar Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.