sadsad x
asdasd
34,50 TL
22,08 TL
%36 indirim
Kazancınız
:
12,42 TL
Romantikler Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 280
ISBN: 9786051736075
Kapak: Ciltli
Leah Konen
Leah Konen
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Romantikler Kısa Özet

  *Romantikler, her açıdan mükemmel bir roman. Tıpkı aşkın ve kitaptaki Aşk karakteri gibi... Yüreğim yerinden fırlayacak gibi hissettirdi.*

  - Lauren Myracle, Bizim Sonsuz Anımız’ın New York Times çoksatan yazarı

  Gerçek Aşk’la ilgili bildiğiniz her şeyi unutmanızı istiyorum. Gerçek Aşk sizi bencil ve basiretsiz yapmaz. Gerçek Aşk sizi tahmin bile edemeyeceğiniz kadar iyi biri yapar.

  Doğru bildiği her şey yerle bir olan Gael Brennan, hayatının ilk aşk acısını çekiyordu. Ancak Aşk çok geçmeden araya girip durumu düzeltecekti... veya düzeltmeyi deneyecekti. Sırf Aşk, yanlışlıkla dünyadaki bazı çiftlerin ilişkilerini ihmal etti diye, Gael’ın bunun sonuçlarına katlanması gerekmiyordu.

  Fakat Aşk, ezeli düşmanı *ribaund sevgili* ile karşılaşacağını tahmin etmemişti. Aşk’ın yeni planı, Gael’ın hayallerinin kızı olarak gördüğü Cara tarafından sekteye uğramıştı ve Aşk, müdahale etmeye çalıştıkça Gael, Cara’ya daha fazla bağlanıyordu. Çok geçmeden Aşk, Gael’ın kaderini tekrar doğru yola sokmak için kendi koyduğu kuralları çiğnemek zorunda kalacak ve gerçekten sevmenin ne demek olduğunu öğrenmek için zor kararlar alacaktı.

  *Zekice ve mizahla yazılmış, okuru iyi hissettirecek bir aşk hikâyesi.*

  - Booklist

  *Aşk’ın gözünden anlatılan bu romantik komedi sizi çok eğlendirecek. Romantik olsanız da olmasanız da içinizi ısıtacak bir roman.*

  - Kirkus

Romantikler Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.