sadsad x
asdasd
27,78
9,17
%67 indirim
Romancı Hakkında Bilgiler
Türü: Türk Edebiyatı
Sayfa Sayısı: 408
ISBN: 9786050919288
Boyut: 13.5 x 0
Kapak: Ciltsiz
Hakan Yaman
Hakan Yaman
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya

Romancı Hakkında Yorumlar

 • Ürün Özellikleri
 • Ödeme Seçenekleri
 • Romancı Kısa Özet

  İntihar öncesi, kısa bir veda notu yazmak âdettendir; bense arkamda koca bir roman bırakıyorum. Ölümü neden seçtiğimi birkaç satırda anlatmayı beceremediğim için değil, giderken bile hâlâ anlatacak çok şeyim olduğu için yapıyorum bunu. 

   


  Önceki romanlarımı okumadıysan da olur, ama bunu mutlaka oku, olur mu sevgili okur? Bu romanda ilk kez gerçekleri anlatıyorum sana, ilk kez yalan söylemiyorum. Zaten sen de kurgudan çok gerçek yaşam öykülerini seversin, bilirim. Dehşetle okuduğun felaketlerin kendi başına gelmeyişinden duyduğun gizli hazzı kendine saklar, sonra içinden sessiz dualar edersin. Yine aynısını yap, yap ama senden küçük bir ricam var. Bu romanı eline her aldığında Naz’ı, Zahide’yi ve onların uzak, renkli hayallerini hatırlamanı istiyorum senden; beni hiç hatırlamasan da olur. Hatta unut beni, unut, sevgili okur.

   

  Yazar hakkında:

  Hakan Yaman, 1963 yılında İstanbul’da doğdu. 1988’de Marmara Üniversitesi İngilizce bölümünü bitirdi. İlk romanı İsrafil’in Kanatları, 2007 yılında yayımlandı. Fotoğraftaki Kadın adlı yapıtıyla 2009 Yunus Nadi Roman Ödülü’nü kazandı.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.