175,00 TL
131,25 TL
%25 indirim
Kazancınız
:
43,75 TL
Roma Kulübü Hakkında Bilgiler
Türü: Roman
Sayfa Sayısı: 750
ISBN: 9786053041023
Kapak: Ciltsiz
Kağıt Tipi: 2. Hamur
Basım Tarihi 2016
Demet Altınyeleklioğlu
Demet Altınyeleklioğlu
Daha fazla bilgi Yazar Profili
Kampanya
 • Ürün Özellikleri
 • Roma Kulübü Kısa Özet

  Allecra, 1. Dünya Savaşı’nda kazanılan zaferin sarhoşluğunu yaşayan Roma’da, İstanbul’daki kocasının dönüşünü hasretle bekleyen sıradan bir öğretmendi. Ta ki bir akşam kapısı çalınıp da eline iki satırlık, mühürsüz bir mektup tutuşturulana dek.

  İstanbul’a, kocasının yanına çağrılan Allecra, barış ve aşk rüyalarıyla uçarak gittiği

  bu paylaşılamayan şehirde, beklediğinden çok daha fazlasını bulacak, kavuşmak istediği tek kişiyi, kocasını ise bir süre daha beklemek zorunda kalacaktı. Pera’da âdeta baştan inşa edilmiş bir Roma keşfetmiş, Roma Kulübü’nün aranılan yüzü olmuştu. Ve İstanbul’daki İtalyan Yüksek Komiseri Kont Sforza’nın barış çabalarında, onun en büyük yardımcısı olacaktı.

  Güzelliğiyle herkesi büyüleyen bir şehirdi İstanbul. Güzelliğiyle her göreni büyüleyen Allecra, daha önce hiç bilmediği bir dünya bulacaktı İstanbul’da. Kimler yoktu ki bu dünyada?

  Can çekişen bir milletin üzerinde uçuşan akbabalar, vatanını işgal eden düşmanlarla kol kola gezen hainler, savaş yaşanmamışçasına ışıltılı hayatlarını sürdüren yüksek sosyete, gözlerinde şimşekler çakan Sarı Paşa ve hürriyet uğruna nice sevdiğini ardında bırakan isimsiz kahramanlar...Çevresinde akıp giden yaşam, onu yeniden şekillendirecek, sadakat ve ihanet

  üzerine bir daha düşünmesine neden olacaktı. Allecra, romantik barış rüyalarıyla ayak bastığı Mütareke dönemi İstanbul’unda gördükleri ve yaşadıklarıyla baştan ayağa değişirken, bir milletin küllerinden doğuşuna da şahit olacaktı.

 • 2. Hamur

Roma Kulübü Hakkında Yorumlar

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.